kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 25-02-2019, 06:13
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

u mnie teraz nie obejdzie się bez kremu remescar na cienie i worki pod oczami. wcześniej niestety nic nie mogłam znaleźć co by zniwelowało takie sińce pod oczami i w ostateczności kupiłam ten krem i to był bardzo dobry wybór. krem ma szybkie działanie, jest wydajny i skuteczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-02-2019, 15:25
Barbietta's Avatar
Barbietta Barbietta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Nie maluję się mocno, korzystam tylko z podkładu i tuszu do rzęs.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 07-03-2019, 11:20
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Czy macie jakiś sprawdzony sklep, w którym mogłabym kupić kosmetyki naturalne online? Większość sklepów, z których zamawiam kosmetyki ma jeszcze dosyć mały wybór kosmetyków naturalnych, dlatego mam nadzieję, że Wy znacie jakieś fajne miejsca Z góry dziękuję za wszystkie polecenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 07-03-2019, 15:11
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja teraz planuję jakieś zakupy pielęgnacyjne, ponieważ dużo rzeczy się nam kończy i myślę, że tym razem sprawdzę sobie drogerię https://www.maxdrogeria.pl/ Widziałam, że mają ciekawe propozycje produktów dla całej rodziny, więc super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 26-03-2019, 13:26
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja teraz zaczęłam się już powoli przygotowywać do wiosny i lata. Ostatnio stwierdzilam, że przydałoby się nieco wyrównać koloryt skóry bo pojawiły się różne niefajne przebarwienia. Z solarium nie korzystam więc zaczęłam się rozglądać za jakimś kremem, który ten kolor wyrówna. w rossmanie udało mi się znalezc fajny produkt z eveline do ciała 10w1. Testuje go od kilku dni i oceniam na plus. Łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania no i ma fajny zapach i konsystencje. no i nie zostaje na skórze na tak długo jak samopoopalacz ( zmywa się pod prysznicem ).

Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 26-03-2019, 14:50
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Najważniejsze, aby kosmetyki zostały dostosowane do naszej cery przez profesjonalistkę. Tylko wtedy będziemy mogli mieć pewność, że nam nie zaszkodzą. Ich zakupu można natomiast dokonać w sklepie internetowym https://jejustore.pl/sklep/rodzaj/twarz/glinki/ który posiada je w swojej ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 27-03-2019, 20:05
taslowa taslowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

jeśli chodzi o demakijaż to stosuje oleje do zmywania buzi. Według mnie najlepiej oczyszczają twarz z makijazu i kurzu z całego dnia. Do tego delikatny tonik, aby pozbyć się tej tłustej warstwy po demakijażu. Ostatnim krokiem ostatnio jest u mnie infuzyjny krem christian lauren 45+ bo daje ekstra nawilżenie i i sprawia żeskóra jest jędrna. A jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe do makijażu to przyznam szczerze, że tak na codzień to staram się nie malować. Czasem nałożę jakiś krem BB i maskarę, ale to raczej wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 31-03-2019, 18:09
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Jeśli o włosy chodzi to pielęgnacja i stylizacja jest o wiele łatwiejsza, jeśli stosujemy do tego profesjonalne produkty. Znane i cenione marki znajdziecie w sklepie Fryzaw, dobrej jakości pianki, woski, lakiery, co kto potrzebuje. Ceny też mają dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 14-04-2019, 11:14
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeżeli chcesz dobrze nawilżyć skórę to polecam świetne mleczko do ciała z olejem konopnym https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Body...pnym-250-ml/68 które ma bardzo dobrze dobrany skład, nie jest drogie a sprawia że skóra jest dużo lepiej nawilżona, miękka oraz elastyczna. U mnie efekty pojawiły się dość szybko także może tobie również się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 16-04-2019, 11:52
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Super są naturalne produkty Botame: https://www.doz.pl/apteka/k3378_1-Botame?c_a=1. Niedrogie, a bardzo dobre - poczytajcie sobie koniecznie ich składy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.