kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-12-2017, 18:03
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Odchudzanie

Moim zdaniem podstawowa przyczyna naszej nadwagi siedzi w naszej głowie. Takie problemy jak łaknienie na słodycze też da się pokonać. Nie koniecznie suplementami. Moim zdaniem pomoże Ci tutaj psychodietetyk http://twojcel.eu/psychodietetyk/ . Zacznij od kontaktu z tym Panem. Moim zdaniem to Ci pomoże raz i skutecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-01-2018, 09:21
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

U mnie najlepszą na odchudzanie okazała się dieta pudełkowa. Zamawiałam catering z Warszawski Dzień i dzięki temu, że dostawałam posiłki na cały dzień, to nie byłam głodna i nie musiałam podjadac pomiędzy nimi. Wtedy jadłam regularnie i codziennie tą samą ilośc kalorii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-01-2018, 19:18
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Każda dieta powinna być indywidualnie dobierana do danego organizmu przez dietetyka. Na podstawie badań i postępów będzie wiedział co i ile powinniście spożywać oraz jaki wysiłek fizyczny nalezy do tego dołożyć. Oczywiście to czym można sobie pomagać to tabletki na odchudzanie. Mogą one stanowić uzupełnienie odpowiednio zrównoważonej i zbilansowanej diety i pomogą uzyskać wymarzoną wagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-01-2018, 10:45
czanulkaa Mężczyzna czanulkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Warto odstawić słodycze, słodkie napoje, cukier i przestać jeść tuż przed snem. Efekty szybko przyjdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-01-2018, 21:59
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

A ja jestem zadowolona bo mnie układał dietę dietetyk online Michał Wrzosek i bardzo dobrze się po niej czuje, nie dość że waga leci to po prostu samopoczucie o wiele lepsze i więcej energii mam a to też spora zaleta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-01-2018, 22:42
afrodyta afrodyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Macie rację - diety są przydatne ale niestety trzeba uważać.. przekonałam się o tym na własnej skórze.. tak się załatwiłam, że pozbyłam się jakiś ważnych witamin i moje włosy, skóra a nawet zęby na tym ucierpiały.. Te ostanie najbardziej..musiałam udać się do stomatologa, który jakoś zażegnał problem- jśli szukacie dobrego dentysty w Krakowie zerknijcie tutaj https://implantis.com.pl/ może wam też pomogą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-01-2018, 20:07
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Ja sie dlugo meczylam zanim udalo sie zrzucic pierwsze kg a w efekcie po jakims czasie waga zawsze wracala ;/ jesli chce sie naprawde odchudzic to trzeba zmienic styl zycia... jesc regularnie no i zdrowo. Ja najwiekszy problem mialam zawsze z doborem odpowiednich skladnikow i proporcji. W ogole gotowanie nie jest jakas moja pasja - no nie mozna robic wszystkiego na raz i byc w tym rownie dobrym. Zmiana wlasciwie u mnie nastapila po przejsciu na catering dietetyczny. Tak naprawde wszystko sie zmienilo - tez moje podejscie. Codziennie mam z macro bios bar 5 dan na caly dzien - regularnosc jest bardzo wazna! Nie chodze glodna i nie podjadam... no i kalorycznosc jest podliczona. Posilki sa wartosciowe czego tez brakowalo w moich redukcyjnych i wyniszczajacych dietach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-01-2018, 11:50
Opilk22 Opilk22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 2
Domyślnie

Moim zdaniem wystarczy jeść wczesna kolację i troszkę poćwiczyć.
__________________
Fajna koszulka z nadrukiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-01-2018, 20:48
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Czasem wczesna kolacja nie pomaga w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. Jeśli odchudzanie idzie "pod górkę" warto skorzystać z pomocy dietetyka. Dobre diety oraz porady dietetyczne udziela pani Joanna Arciszewska http://www.swiatdietetyki.pl/ . Ja korzystam z jej pomocy w walce z nadprogramowymi kilogramami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2018, 15:40
kobana Mężczyzna kobana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 6
Domyślnie

A ja mam przeciwny od odchudzania problem, bo przytyc nie moge jakos mi bardzo ciezko z tym jest macie jakies godne polecenia odzywki na mase ktore mi z moim problemem pomoga?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.