kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2015, 22:41
Truda Truda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jak to się mówi: najtrudniej zacząć, no i niestety, ale w tej kwestii to się również sprawdza. Najgorsze są początki, jak się kilka pierwszych dni zmusisz do tego, żeby poćwiczyć (pójść pobiegać, na siłownię czy walnąć sobie jogę), to potem jest już dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-10-2015, 16:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najtrudniejszy pierwszy krok. A potem to już z górki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-04-2016, 11:16
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, że samemu jest się trudno zmotywować do ćwiczeń. Dlatego czasami najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie karnetu w klubie fitness. A po skończonym trening można udać się na saunę na podczerwień do leissfitness.pl, gdzie spalimy dodatkowe kalorie. Koniecznie musicie sprawdzić ofertę tego klubu, ponieważ jestem pewna, że każda z Was odnajdzie tam interesującą ją aktywność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-10-2016, 20:48
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Czasem ciężko jest się zmobilizować do ćwiczeń. Wiadomo, każdy chce uzyskać efekty jak najszybciej a nie trenować kilka miesięcy i powoli rzeźbić ciało. Na szczęście są na to sposoby - ja kupuję odżywkę na masę http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html . Pierwsze efekty było widać bardzo szybko. To świetne rozwiązanie dla niecierpliwych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-11-2016, 14:59
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

W ćwiczeniu jak wiadomo najważniejsza jest samodyscyplina i powtarzalność. Do tego dochodzi motywacja, która przeważnie po jakimś czasie wygasa dlatego dobrze jest korzystać na bieżąco z różnych źródeł wsparcia. Ja od pewnego czasu motywuję się z http://bb-mdi.pl/ Teraz zapisałam się na ich kurs "droga do sukcesu" i jestem bardzo zadowolona a każdy dzień jest dla mnie nową przygodą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-11-2016, 20:54
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chcesz zacząć ćwiczyć to ja Ci polecam zacząć od fitnessu wiele kobiet go pokochało. Jak się troszkę wkręcisz warto spróbować fitnessu na trampolinach. Jest to świetna zabawa z dużym wysiłkiem fizycznym. Jeżeli nie wiesz gdzie się wybrać na taki fitness to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.handtohand.pl/ bo wiele osób poleca to miejsce na fitness na trampolinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-12-2016, 15:38
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Cytat:
Napisał kursantka
Nie zgodzę się z tym, aby organizm źle zareagował. Jasne, że będziesz mieć następnego dnia zakwasy i będziesz myślała, że umierasz. Przede wszystkim spędzając czas na kanapie nie masz kondycji, więc i nie dasz rady tak od razu intensywnie ćwiczyć. Na początek pól godzinki.

Zgadza się, ważne żeby na początku nie przesadzić bo się szybko zniechęcisz. A jakbyś na dłuższą metę miała problemy z bólem stawów czy mięśni po treningu to poczytaj sobie o Acuball: http://acuball.pl/faq/ mi to akurat bardzo pomogło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-12-2016, 12:15
kalina11's Avatar
kalina11 kalina11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 44
Domyślnie

najlepiej ćwiczyć z trenerem personalnym np. http://mindyourbody.pl, wtedy będziesz mieć osobę, która Cię zmotywuje i pozwoli uzyskać najlepszy efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-01-2017, 15:35
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Na pewno nie można tego odkładać w nieskończoność na potem. Tylko obrać cel i do niego dążyć. U mnie to już trwa od jakiegoś czasu i teraz zastanawiam się nad tym, aby zrobić trener personalny - kurs łódź - co myślicie? Słyszałam o fit-academy wiele dobrego, są profesjonalni i w ciekawy sposób przekazują wiedzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-02-2017, 15:00
somo somo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 1
Domyślnie

jeśli nie możesz sama się zabrać za ćwiczenia to może dobrze byłoby się zapisać do kogoś indywidualnie? Ja zaczęłam ćwiczyć z
trener personalny wrocław - świetnie nam idzie razem, ja potrzebuję motywacji, którą trener mi daje także dzięki temu jest mi łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.