kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-10-2020, 19:07
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Ja zaufałam kiedyś kancelarii Sobczak Maciejewska Zając i kompletnie nie żałuje. To jaki profesjonalizm mnie tam spotkał, jaka chęć zajęcia się sprawą. Tego nie da się opisać. Ich kancelaria mieści się w Łodzi i polecam skorzystać z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-10-2020, 11:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Dokładnie, ja też nie wyobrażam sobie żeby nie skorzystać z pomocy prawnika w trudniej sprawie rozwodowej. Jak nie chcesz tracić nerwów i pieniędzy to lepiej jednak zdać się na sprawdzonego adwokata Łukasza Węgłowskiego, on zna się na prawie rodzinnym, potrafi wywalczyć wysokie alimenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-10-2020, 20:20
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

No to polecam sprawdzić sobie dobrego adwokata. Jest wiele różnych kancelarii, bo np. w Zakopanym znajdziecie https://adwokatzakopane.pl/ . Szukając dobrego adwokata należy się kierować jego doświadczeniem oraz opiniami innych klientów. To sprawi, że znacznie mniej przestaniesz obawiać się sprawy rozwodowej, a jak wiadomo, mają one różnych charakter. Wiele też ma związek z tym, czy rozwód ma być ogłoszony za porozumieniem stron, czy z winy z jednej stron. Rozprawa przedłuża się też wtedy, jeśli pojawiają się nieletnie dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-01-2021, 14:16
skarabeushek Mężczyzna skarabeushek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 2
Domyślnie

O pomoc możesz poprosić kontaktując się z kancelarią adwokacką w Krakowie. Na pewno będą w stanie ci jakoś pomóc. Przykra sprawa :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-01-2021, 14:03
krutherford krutherford is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Współczuję sytuacji. Sprawa rozwodowa to na prawdę ciężki okres.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-02-2021, 12:15
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ze swojej strony polecam kancelarię https://adwokatmorawska.pl/ . Pani mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas. Z Jej pomocą udało mi się w relatywnie krótkim czasie przejść przez sprawę rozwodową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-02-2021, 22:28
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

W przypadku jakbyście szukali sprawdzonego i naprawdę dobrego adwokata z rejonu Szczecina to zdecydowanie polecam https://gajda-adwokat.pl/ . Specjalizuje sie w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym a także w odszkodowaniach. U niego na pewno znajdziecie pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-02-2021, 17:55
yolanda.wuckert yolanda.wuckert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej zwrócić się do sprawdzonego adwokata, który poprowadzi naszą sprawę w sądzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 01-03-2021, 09:44
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Moim rozwodem zajmowała się Adwokat Wiktoria Domaradzka Chciałam udowodnić winę męża, latwo nie było ale z pomocą Pani Adwokat udało się. Cieszę się, że jej zaufałam w tej kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-04-2021, 08:54
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Różnie to bywa, mój rozwód też nie należał do najlżejszych. Na szczęście miałam wsparcie rodziny i dobrego adwokata z krakowskiej Kancelarii Adwokackiej, dr Kingę Karsten https://www.karsten.pl/specjalizacje/rozwod . To bardzo dobra specjalistka, ma doświadczenie, jest sympatyczna tak w kontakcie z klientem (ze mną), ale przy tym jest profesjonalna. Bardzo serdecznie ją polecam, ma korzystne ceny, niesamowicie poradziła sobie na sali sądowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.