kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-03-2019, 13:04
dzoanamos dzoanamos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

Kiedyś też myślałam, że kupię ale jak byłam kilka tygodni we Włoszech w delegacji i mieszkałam w maju i czerwcu w mieszkaniu be klimy ale z okiennicami, drewnianymi to powiem, że są lepsze od klimatyzacji, tańsze oraz nie ma z nimi tyle problemów, czyszczenie, odgrzybianie no i nie każdy toleruje. Więc latem będę montować takie u siebie Tylko pamiętajcie drewniane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 04-04-2019, 14:47
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

niewątpliwie klimatyzacja w domu bardzo się przydaje. Ja w tym roku zamierzam zamontować klimatyzator. W zasadzie urządzenie już kupiliśmy teraz jeszcze musimy zamówić narzędzia niezbędne do montażu klimatyzatora. Czytałam, że bardzo przydaje się sprężyna do gięcia rur https://elgracool.pl/product-pol-159...-3-8-10mm.html , bowiem jeśli rury są umiejscowione w trudno dostępnych miejscach to łatwiej się je zagina i nie załamują się na zgięciach. Używał ktoś z Was takiej sprężyny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-08-2019, 21:52
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Lata w Polsce są coraz bardziej upalne, więc rzeczywiście warto pomyśleć nad montażem takiej klimatyzacji. Dla wielu osób przeszkodą jest kwestia finansowa. Na szczęście jak widać na stronie https://remont.biz.pl/klimatyzacja/k...zacja-na-raty/ w dzisiejszych czasach można wziąć taką klimatyzację na raty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-08-2019, 22:12
Tomika44 Tomika44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja bym nie chciała mieć za nic klimy w domu, wystarczy mi w miejscu pracy i jej wpływ na moje zdrowie nie jest zbyt korzystny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-08-2019, 11:38
kus26's Avatar
kus26 kus26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Świnoujście
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie kupować klimatyzację?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 27-08-2019, 11:27
lopew Mężczyzna lopew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 10
Domyślnie

Według mnie wentylacja mechaniczna to niezbędne minimum w domu. Warto ją zamontować, bo to rozwiązuje wiele problemów jak grzyby i pleśń na ścianach, swieże powietrze oraz mniejsze rachunki za ogrzewanie jeśli postawimy na GWC. Dużo fajnych porad można znaleźć na https://www.wojwent.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 28-08-2019, 18:14
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Klimatyzacja w domu to obecnie nie jakiś super luksus, coraz więcej osób może sobie na nią pozwolić. Firmy takie jak Klimat http://www.klimat.biz.pl specjalizują się również w montażu takich urządzeń w domach, mieszkaniach. To gwarancja większego komfortu życia i dużo zdrowszego powietrza zarówno dzięki klimatyzacji jak i dobrej wentylacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 29-08-2019, 09:59
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Od niedawna mamy klimatyzator, włączony w system inteligentnego domu. Kosztuje to wszystko sporo, ale mamy małe dzieci, więc naprawdę była taka koniecznosć Jesteśmy zadowoleni, klimatyzator kupowaliśmy stacjonanie, a pozostałe rzeczy do połączenia z systemem tutaj - https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom. Jak na razie wszystko działa dobrze, a klimatyzator sam załącza się i wyłącza tak, jak ustawiliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 02-10-2019, 21:55
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Moim zdaniem tak. Klimatyzacja nie tylko chłodzi powietrze w domu w upalne dni ale też może je ogrzewać zimą. Mi bardzo podoba się lg klimatyzacja szczególnie model LG Threma V R32 Split, który jest przyjazny środowisku. Chyba się zdecyduję na ten model jeszcze w tym roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 03-10-2019, 04:58
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Witam. Klimatyzacja w domu jest bardzo przydatnym urządzeniem tak samo jak oczyszczacze powietrza dzięki któremu w zimie jesteśmy w stanie swobodnie oddychać i funkcjonować w mieszkaniu ponieważ jakość powietrza w mieście drastycznie spada. Naprawdę serdecznie polecam bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.