kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2016, 16:42
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Piaskownica do ogrodu - czy przy pse warto mieć czy odpada?

Piaskownica do ogrodu - czy przy psie warto mieć czy odpada?
Boję się, że kupię a pies tam zwyczajnie nasika...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-06-2016, 13:54
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

No właśnie... musiałabyś non stop psa pilnować,
albo wybrac zestaw takich atrakcji na plac zabaw w którym piaskownicy nie będzie.
Fajny tu: http://ogrodosfera.pl/plastikowy-zes...w-little-tikes
Bo jednak też nie chciałabym, żeby dziecko brało potem do buzi psie siuśki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-06-2016, 09:04
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Piaskownica w ogrodzie to dobry pomysł, dzieci będą miały się gdzie bawić. A psem się nie martw, wystarczy że dobrze zabezpieczysz przestrzeń wokół i pies tam nie wejdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-06-2016, 10:03
serwispolska serwispolska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 7
Domyślnie

Witam teraz sa piaskownice zamykane dziecko sie bawi jest otwarta później albo przykrywasz albo zamykasz 2 połówką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-06-2016, 13:47
MilenkaM MilenkaM is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie

W zeszłym roku ten temat przerabialiśmy. Rozwiązania są dwa dość proste; 1) zakup gotowej zamykanej piaskownicy 2) wykonanie jej samemu. Wybraliśmy rozwiązanie nr 2. Mąż lubi takie wyzwania - wówczas staję się bohaterem w domu i w pracy ;-) Wszyscy współpracownicy wiedzieli o jego zmaganiach z drewnianą piaskownicą hihi. A tak poważniej to pojechał do firmy ... chyba do e-armet z Poznania powiedział co chce zrobić i oni mu tam pomogli. Kupił jakieś metalowe "blaszki", zamki, zawiasy i inne takie pojechał po czysty piasek w workach i do stolarza by mu deski i płyty przygotował. No i w jeden cały week siedział nad tym i zrobił. Pomalował jakąś specjalną niebieską farbą i w ten sposób stał się bohaterem Jasia i Zosi (no i niech będzie że moim też :-) Piaskownica sie sprawdza a mamy i kota i dwa psy. A i tego miesiąca Jaśko zażyczył sobie huśtawki. Wiec teraz mój bohater będzie to robił :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-09-2016, 13:40
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

My mamy psa i piaskownice. Wystarczy zasłaniac piaskownicę na noc. Bardziej bałabym się bezpańskich kotów które się włóczą po wsi niż psów. Koty traktują piaskownice jak duże kuwety :/
My właśnie zastanawiamy się nad zamówieniem placu zabaw z piaskownicą z http://www.dolpo.com.pl/ Chciałabym pozbyć się starej która jest zniszczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-09-2016, 11:22
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My też mamy piaskownicę i zakrywamy ją gdy idziemy do domu. Ogólnie mąż ogrodził miejsce w ogródku dla dzieciaków więc pies tam nie wejdzie. Jedynie koty mogą wskakiwać.
A macie domki dla dzieci w ogrodzie? Ja wpadłam na http://www.domekdladzieci.pl/?oferta,18 i zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś. Myslę, ze każde dziecko chciałoby miec swoją bazę w ogrodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-03-2018, 02:04
annakwityk annakwityk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Dla chłopca według mnie najlepiej kupić zabawki edukacyjne, dosyć, że są one teraz bardzo miłe dla oka to dodatkowo dziecko dzięki nim bardzo szybko przyswaja nową wiedzę.Kupuje przeważnie na http://www.bobokiosk.pl/pl_PL/c/Uspo...ailability_4/1, oczywiście wybór jest ogromny, mnogość sklepów przytłacza więc każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.

Ostatnio edytowane przez annakwityk : 21-03-2018 o 03:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2018, 20:54
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Generalnie pieska da radę nauczyć, żeby nie wchodził do piaskownicy, albo przynajmniej się tam nie załatwiał. U nas pieska wyszkoliliśmy, że w domu wchodził do pokoju tylko wtedy kiedy dostał pozwolenie wiec i z piaskownicą się uda. A dzieciaki na pewno będą zadowolone w lato, że mogą się bawić i nie będziecie musieli z nimi nigdzie chodzić i szukać placu zabaw. Do zakupu zabawek do piaskownicy polecam ten sklep z zabawkami. Z pewnością przydadzą się klasyczne foremki jak i różnego rodzaju koparki i inne samochody terenowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-04-2018, 14:18
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

piaskowica to na pewno spora frajda dla dziecka, syn bardzo lubi sie w niej bawić, jak zobaczylam ceny gotywych piaskownic to odpusciłam i zroibiśmy piaskownicę sami, wystarczy kilka desek, wkrętów i farba, przydała się oczywiście wyrzynarka ryobi, mam ta z serii one+, bo ja to jak zwykle coś źle zmierzyłam i potem trzeba byo docinać, ale to ten typ sprzetu który się zawsze przyda miec
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.