kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-05-2016, 08:16
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie Czy mozna ukryć potrądzikowe blizny, coś jak przebarwienia?

Czy mozna ukryć potrądzikowe blizny, coś jak przebarwienia?
Korektor, bronzer?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-05-2016, 10:47
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Korektor chyba sie nada
Ale nie myślałaś o tym, żeby leczyć zamiast ukrywać?
W każdej aptece jak spytasz o krem na blizny po trądziku itp produkty, to farmaceuci na pewno polecą Ci coś z działu dermokosmetyków, i jest szansa, że w ogóle te przebarwienia zlikwidujesz, zamiast tylko maskować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-06-2016, 09:25
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Kup sobie dobry korektor i trochę mocniejszy podkład, bardziej kryjący. Jeśli są to tylko przebarwienia a nie wgłębienia na twarzy jak mają niektórzy to powinno załatwić sprawę. Przebarwień możesz pozbyć się skutecznie za pomocą zabiegów w gabinetach kosmetycznych ale lepiej robić je późną jesienią, wczesną zimą i nie wystawiać skóry na słońce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2017, 18:54
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja robiłam różne zabiegi na blizny, między innymi mikrodermabrazję, i nic mi to nie dało. Dopiero jak wybrałam się na laser to zobaczyłam różnicę. Miałam spore blizny potrądzikowe i potrzebowałam czegoś mocniejszego. Jeśli macie podobny problem to polecam Vici Clinic w Krakowie, działają tam laserem ResurFX. Bardzo fajne efekty po kilku zabiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-06-2017, 21:39
BeHappy BeHappy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 16
Domyślnie

Ja walcząc z przebarwieniami potrądzikowymi wypróbowałam już chyba wszystkiego. Efektów nie było widać... Dopiero pani w aptece poleciła mi żel krem Effaclar Duo +. Już po kilku dniach zauważyłam, że przebarwienia są mniej widoczne a moja skóra bardziej matowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-06-2017, 19:42
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Blizny potrądzikowe to nasza zmora,ale są kosmetyki naturalne które sobie z tym problemem poradzą.Proponuję zajrzeć na https://magvita.pl/ Znajdziecie tam sporo cennych informacji na temat kosmetyków magnezowych oraz spory wybór tych produktów.Można kupić maseczkę magnezową,szampony,balsamy czy nawet dezodoranty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-06-2017, 12:39
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

To jest najlepszy sposób http://karolinakusnierz.pl/zabiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-06-2017, 22:34
nastka77 nastka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 10
Domyślnie

Ja myślę, że tylko zabiegi medycyny estetycznej lub kosmetyczne. Mam dobry salon we Wrocławiu gdzie na pewno dobrze ocenią Twoją skórę i powiedzą czy da się coś z nią zrobić czy nie. Na pewno Cię nie naciągną jak w innych salonach. Salon mieści się przy Al. Armii Krajowej 4B/5, Wyspa Piękna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-07-2017, 18:44
Crysia Crysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Wypróbuj podkładu z https://pl.oriflame.com/products/product?code=31589, odpowiednio zakryje blizny. Dzięki temu będziesz czuła się pewniej i blizny nie będą psuć Twojego samopoczucia. Warto oprócz tego stosować odpowiedni peeling enzymatyczny, który pomoże Ci usunąć martwy naskórek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-07-2017, 14:39
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ja z tym problemem zgłosiłabym się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej, np. do warszawskiego CM Arnica, gdzie stosowane jest leczenie laserem frakcyjnym. Koleżanka swego czasu borykała się z trądzikiem, który pozostawił bardzo rozległe blizny, nie do usunięcia domowymi sposobami. W jej przypadku było koniecznych kilka takich wizyt, ze względu na rozległe zmiany, ale podobno czasem takie pojedyncze naświetlenie daje pożądany rezultat - wszystko zależy od przypadku. W każdym razie to i tak musi obejrzeć lekarz i on decyduje o sposobie leczenie oraz przebiegu terapii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.