kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-12-2017, 15:50
lilam lilam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 6
Domyślnie wózek 3w1

Kupiłam wózek dla mojej córki z tej strony: http://www.maja.sklep.pl/. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-01-2018, 06:29
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

a jaki to był wózek? My kupiliśmy świetnego xlandera x cite, idealny, leciutki wózeczek, bardzo zwrotny, świetnie się nadaje do miasta, łatwo nim manewrować po ciasnych sklepowych alejkach i bardzo łatwo i szybko się go składa więc jest idealny dla kobiety która lubi jeździć samochodem np. na zakupy z dzieckiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2021, 11:44
Grzybek Grzybek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 148
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka to polecam https://venicci.pl/. Świetny wózek, bardzo dobrze dobrana kolorystyka, duża ilość funkcji i różnych dodatkowych akcesoriów 😃 Do tego wszelkie detale wózka, czy sama rama bardzo mi się spodobały. Wybrałam Venicci ze względu na oglądaną bardzo dobrą recenzję i wielofunkcyjność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2021, 11:11
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

A ja mogę z czystym sumeiniem polecić anex quant. Wózek jest na prawdę rewelacyjny, z dobrą amortyzacją i solidnym, stabilnym stelażem. Prowadzi się lekko i wygodnie. Do tego wszystkie funkcje obsługiwane są jedną ręką co jest ogromym udogodnieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2021, 12:14
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Też zdecydowałam się na anex ale mam model l/type. Mega fajną opcją jest tutaj składana gondola dzięki czemu wózek przy transporcie zajmuje mało miejsca Do tego ma porządną amortyzację i siedzisko spacerówki składane razem ze stelażem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-10-2021, 13:09
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

Szczerze mówiąc teraz najlepiej zamawiać bezpośrednio od producenta. W moim przypadku była to marka x-lander, spodobał mi się ten wózek więc zamówiłam go do domu na próbę i okazało się że jest jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach i filmikach, widać że jest solidny i bezpieczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2021, 17:35
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

A co dla Was jest ważne kupując wózek? Funkcjonalność, lekkość, kolor, materiał, ż którego jest wykonany czy jakieś inne walory?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-11-2021, 10:05
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Dla mnie przede wszystkim ważnym elementom jest to, aby wózek był zwinny i lekki bo często sama muszę sobie z nim radzić Musi być łatwy w obsłudze no i przede wszystkim wygodny dla maluszka. Zwracałam uwagę też na amortyzację przy kołach. Zdecydowałam się na model e/type od anex i nie żałuję. Wózek jest porządnie wykonany, ma solidny i stabilny stelaż a po zmianie gondoli na spacerówkę nic nie traci na swojej poręcznośći
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2021, 15:35
monika_dobrzanska89 monika_dobrzanska89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli chodzi o wózek 3w1 to ja mam anexa m/type i mogę polecić z ręką na sercu jest mega, lekki, łatwo się składa, przyjemnie się prowadzi, świetnie wygląda, jest bezpieczny dla dziecka, ma super amortyzację, jestem mega zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-11-2021, 17:56
Hasamus55 Hasamus55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 5
Domyślnie

A co o tym uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.