kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-12-2021, 11:49
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie Bitcoiny

Cześć, w ostatnim czasie zaoszczędziłam trochę pieniędzy i chciałabym je gdzieś zainwestować. Nie mam zbyt wielu czasu, bo dużo pracuję, więc zależy mi na łatwym zarobku, bez dużego wysiłku. Znajomy polecił mi w związku z tym firmę Bot-bitcoin. Znacie ich, co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-12-2021, 09:21
młodamama młodamama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie Legalni bukmacherzy w Polsce

Cześć! Sprawa z wszelkiego rodzaju krypto wygląda tak, że trzeba liczyć się z tym, że fluktuacje są bardzo bardzo duże - masz na koncie 2 tysiące, idziesz zrobić herbatę, wracasz i masz już 3 tyś. To wersja optymistyczna - może być też w drugą stronę. Więc jeżeli Ci to nie przeszkadza - próbuj. Z drugiej strony może warto pomyśleć o bardziej tradycyjnych metodach pomnażania gotówki? Legalni bukmacherzy w Polsce działają już online, więc to wygodna opcja. Jest taka strona internetowa, na której możesz sprawdzić, czy dany przedsiębiorca jest wiarygodny i czy korzystanie z jego usług jest bezpieczne - https://www.oszustwo.info/bukmacherzy/. Może to lepsza alternatywa?
Pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-01-2022, 13:02
Klovan Klovan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 7
Domyślnie

Kryptowalutami interesuję się od dość dawna i teraz widzę, jak nabierają tempa. Jestem pewien, że w domu możesz na tym zarobić, jeśli spróbujesz i wiesz, jak i co dokładnie musisz zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-01-2022, 14:12
RomanK Mężczyzna RomanK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 9
Domyślnie

Od dłuższego czasu staram się zarabiać na kryptowalutach i ciągle szukam nowych informacji. Teraz aktywnie szukałam w Internecie projektów, w które mogłabym zainwestować swoje pieniądze i znalazłam tę stronę Bitcoin Pro scam recenzja. Spędziłem długi czas studiując informacje na tej stronie i czytając recenzje, wydawało mi się, że to jest to, czego potrzebuję, aby zwiększyć swój kapitał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-01-2022, 14:34
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Krypto są fajne, ale ich generowanie zżera tyle prądu, że bałabym się próbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-01-2022, 16:15
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Bitcoin może podobno być po milion dolarów. Są nawet profesjonalne książki o tej kwestii!!
______________________________
Dyplomowe prace z Chemii - blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-03-2022, 08:30
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Mam do tego średnie podejście, może to kwestia tego że to jeszcze nie jest tak znane. Jednak lepiej wybierać pewne inwestycje zeby się potem nie przejechać. U mnie dobre efekty daje inwestowanie w projekty od https://novafinances.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-03-2022, 10:50
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Jak dla mnie oszczędzanie to podstawa by zapewnić odpowiedni byt dla moich dzieci. Warto sprawdzić: oszczędzanie pieniędzy kalkulator dzięki czemu dowiecie się w jaki sposób możecie zabezpieczyć swoje dzieci finansowo. Artykuł jest niezwykle interesujący i dobrze jest wszystko opisane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-03-2022, 11:59
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Trzeba mieć sposób na zarabianie i ja to rozumiem, ale bitcoin nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Raczej sugerowałabym coś takiego https://zawodtyper.pl/fortuna-godziny-otwarcia/ . Mam nadzieję, że można jakoś sobie z tym wszystkim poradzić, ale też po prostu takie wskazówki wiele nam dają. Dla mnie to spory problem, żeby samodzielnie kombinować, a tu jednak mam spore wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-05-2022, 12:50
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domyślnie

A słyszeliście kiedyś o połączeniu świata kryptowalut ze światem konopi? Pewnie nie, bo to coś co raczkuje W Polsce mamy projekt Cannumi, znacie? Zachęcam, polecam, bacznie obserwuję co to z tego wyrośnie. Zostawiam dla zainteresowanych link do strony https://bit.ly/projekt_cannumi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.