kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-05-2022, 14:23
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie Ogrodzenie

Cześć, chciałabym zmienić nasze ogrodzenie i zastanawiam się jakie wybrać. Podobno dobre są produkty Polbram Steel Group, słyszałam, że są bardzo trwałe i estetyczne. Co sądzicie, kupowaliście kiedyś ich ogrodzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2022, 11:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy ogrodzenie nadaje się już tylko do wymiany? Może wystarczyłoby je na nowo pomalować? Z tego, co wiem, to do malowania takich metalowych powierzchni świetnie nadają się emalie ftalowe. Po malowaniu ogrodzenie nie tylko będzie lepiej wyglądać, ale zyska też dodatkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-06-2022, 22:22
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Nie tak łatwo jest wybrać ogrodzenie. Ogólnie wybór jest bardzo duży, ale trzeba patrzeć nie tylko na wygląd, ale i jakość oraz odpowiednio dopasować do całości. Ja postawiłam na firmę z ugruntowaną pozycją na rynku czyli Joniec. Mają ogrodzenia łupane i modułowe do wyboru, ja u siebie mam ten pierwszy rodzaj. Bloczki wyglądają jakby były z naturalnego kamienia, a tak naprawdę są betonowe. To, że takie ogrodzenie pięknie się prezentuje to mało powiedziane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-06-2022, 17:00
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Cytat:
Napisał lila
Nie tak łatwo jest wybrać ogrodzenie. Ogólnie wybór jest bardzo duży, ale trzeba patrzeć nie tylko na wygląd, ale i jakość oraz odpowiednio dopasować do całości. Ja postawiłam na firmę z ugruntowaną pozycją na rynku czyli Joniec. Mają ogrodzenia łupane i modułowe do wyboru, ja u siebie mam ten pierwszy rodzaj. Bloczki wyglądają jakby były z naturalnego kamienia, a tak naprawdę są betonowe. To, że takie ogrodzenie pięknie się prezentuje to mało powiedziane.

A gdzie ten Joniec ma sklepy, gdzie można ich ogrodzenia zobaczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-06-2022, 19:31
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał anik
A gdzie ten Joniec ma sklepy, gdzie można ich ogrodzenia zobaczyć?

Swoje punkty to mają w całej Polsce. Najszybciej można sprawdzić sobie na stronie https://www.joniec.pl/ , kod pocztowy wystarczy wpisać. Przy okazji całą ofertę można przejrzeć, zdjęć jest sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-09-2022, 15:41
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 559
Domyślnie

Sporo czytałem na temat ogrodzeń i wiele pozytywnych opinii zauważyłem na temat firmy https://polbram.eu/ postanowiłem wybrać ogrodzenia właśnie od nich i powiem wam, że jest super. Nowoczesne ogrodzenie zrobiło na mnie największe wrażenie i to właśnie je mamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-09-2022, 22:43
Futikli86 Futikli86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że jest to bardzo interesujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-10-2022, 11:57
dewitt.ruecker's Avatar
dewitt.ruecker dewitt.ruecker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jak wysokie powinno być ogrodzenie by nikt nie zdołał zajrzeć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-10-2022, 15:22
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Szukam jakieś sprawdzonej firmy w okolicach Krakowa, która zajmuje się montażem ogrodzenia.

skup mieszkań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-10-2022, 04:25
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Za kilka tygodni będziemy zmieniać ogrodzenie wokół posesji i mamy na razie do rozważenia kilka propozycji, ale najbardziej przypadło nam ogrodzenie gładkie long od producenta Kost-Bet, bo cenowo wypada najlepiej i są dostępne cztery kolory. Na https://kostbet.pl/produkt/ogrodzenie-gladkie-long/ możecie zobaczyć te ogrodzenie i przy okazji napisać, czy wam się podoba. Jakbyśmy się na nie zdecydowali, to będzie ono w kolorze graffiti, bo dom jest biały i będzie to pasowało do siebie. W przyszłym tygodniu będziemy w okolicy Konopisk, bo chcemy je jeszcze zobaczyć na żywo - pozostałe ogrodzenia już widzieliśmy i wtedy zdecydujemy, które kupimy. Uważam, że w przypadku takich zakupów trzeba jednak na własne oczy je zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.