kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-10-2022, 17:24
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 049
Domyślnie

Ja chciałabym wam polecić firmę Fotowoltaika Piaseczno oni od dawna działają w tej branży i pełnią usługi na terenie Piaseczna i okolicznych miejscowości. Zainteresowanych ich atrakcyjną ofertą odsyłam na stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-10-2022, 09:02
ewelinaaa2 ewelinaaa2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 20
Domyślnie

Zachęcam do poczytania w sprawdzonych źródłach na temat paneli fotowoltaicznych i jakości. https://fotowoltaikawpolsce.com/pane...ltaiczne-500w/ sprawdź jakie warto obecnie wybrać panele fotowoltaiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-10-2022, 14:58
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Ja tam bym stawiała na duże firmy typu Hymon itd. Małym jakoś nie ufam. Robią ofertę a potem potrafią zniknąć. Albo juz po montażu. Nigdy nie wiadomo jak długo będzie na rynku. A wiadomo gwarancja na 15 lat, wiec stabilna firma ma znaczenie. I jakość wykonania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-10-2022, 14:50
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie

Jeśli mowa o fotowoltaice, to serdecznie mogę polecić firmę SPR-Polska, która zajmuje się od lat właśnie takimi instalacjami. Jestem bardzo zadowolona, że zostali mi poleceni. Montaż sprawny i szybki, a obsługa bardzo pomocna i uprzejma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-10-2022, 16:56
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

O nich https://www.polenergia-pv.pl/ można sporo w necie się naczytać, a głównie to że zadowoleni klienci się o nich wypowiadają. Także jeśli ktoś z was będzie szukał konkretnych fachowców którzy pomagają uzyskać finansowanie to już w zasadzie ma wszystko w jednym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-10-2022, 15:51
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Jak chodzi o mnie to znalazłam teraz ciekawą firmę - Ulamex, która oferuje wartościowe, solidnie wykonane produkty, typu profil pv. Dzięki tego typu elementom będziecie mogli dobrze zainstalować sobie panele fotowoltaiczne, także warto zwrócić na nie uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-11-2022, 14:04
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Z firmą Reca Solar, to możecie nawet stworzyć elektrownie fotowoltaiczne w zachodniopomorskim , ponieważ oni mogą wam zapewnić solidne i wielkometrażowe konstrukcje na panele fotowoltaiczne. Firma w tym zakresie ma spore doświadczenie i cieszy się w tym zakresie pozytywnymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-11-2022, 15:10
linku linku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja z fotowoltaiki jestem bardzo zadowolony. Instalacja działa bez zarzutu, a mogę powiedzieć, że wytwarza na prawdę sporą ilość energii elektrycznej. Musiałem dokupić magazyn energii, ponieważ potrzebowałem urządzenia do przechowywania nadmiaru energii z OZE. Na https://suntrack.pl/365-magazyn-energii znalazłem w dobrej cenie magazyn, który jest odpowiedni pod nasze gospodarstwo domowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-12-2022, 19:25
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 573
Domyślnie

Od dłuższego czasu rozważam wybór fotowoltaiki. Z tego co tutaj https://www.tygodnikzamojski.pl/arty...ka-zamosc.html czytam to jest to aktualnie najnowocześniejsze rozwiązanie spopularyzowane na całym świecie. Dzięki poborowi energii ze słońca zyskuje się czystą energię, niezależną od żadnych dostawców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-12-2022, 19:05
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Wydaje mi się to faktycznie interesującą opcją. Mam wrażenie, że jeśli chodzi o rozwój fotowoltaiki, to jednak tutaj możliwości jest całkiem sporo. Na stronie https://projektsolartechnik.com/dzie...-fotowoltaike/ czytałam o dzierżawie gruntów pod fotowoltaikę. Macie jakieś własne doświadczenia z takimi elementami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.