kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #331  
Stary 30-10-2022, 19:52
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

dobrym sposobem żeby uzupełnić swoją dietę są nutridrinki, sama kupuję dla bliskiej osoby w DOZie taką żywność, tam mają najlepszy wybór i niezłe ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #332  
Stary 01-11-2022, 14:43
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Niestety, ale stres źle na nas wpływa, tak samo jak i ciągłe napięcie, dlatego należy sobie powiedzieć jasno - dobrze jest poszukiwać pomocy. Problem, jaki może się u nas pojawiać to dysfalgia i tu https://cditn.pl/dysfagia-problem-kt...eci-doroslych/ macie napisane, kogo dotyka, ale także i jak temu przeciwdziałać. Dlatego warto to sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #333  
Stary 03-11-2022, 16:14
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś przydatne informacje na temat walki z katarem. Na stronie tego portalu wodamorska.apteo.pl udało mi się dowiedzieć jak powstaje katar będziesz i również interesują was tego typu tematy, to myślę że warto byłoby sobie tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #334  
Stary 08-11-2022, 09:20
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Osobom chorym - między innymi na covid, a także seniorom poleca się nutridrinki, które są pełnowartościowym pokarmem w płynie. Poczytajcie więcej o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica, które można zakupić w aptekach DOZ w super cenach. To świetna opcja dla osób, które mają problemy z apetytem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #335  
Stary 08-11-2022, 23:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,poszukuję dobrego gabinetu stomatologicznego,ponieważ bardzo zalezy mi na tym,by doprowadzić swoje zęby do porządku. Co myślicie o tym https://sanodental.pl/ ? Zapraszam do dyskusji i komentowania,będę wdzięczna,pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #336  
Stary 09-11-2022, 09:44
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

W pospiechu, w jakim żyłam, zapominałam o swoim zdrowiu i rzadko chodziłam do lekarza. Ostatnio jednak pojawiał mi się zmiana pod skórą i dermatolog stwierdził, że to tłuszczak. Na początku byłam przerażona, że to rak, ale lekarz uspokoił mnie, że to niezłośliwa zmiana i udało mi się go w pełni usunąć w tym centrum dermatologicznym https://febumed.pl/porady/328-Usuwanie-tluszczakow . Teraz wiem, że warto chodzić do lekarza przynajmniej raz do roku na wizytę kontrolną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #337  
Stary 12-11-2022, 14:41
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Hej. Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się w wolnej chwili specjalistami u enel.pl. Słyszałam że mają naprawdę świetnych lekarzy takich jak na przykład Psychiatra Gdańsk do którego bez problemu znajdziecie wolne terminy. Dajcie znać, co uważacie o ich propozycjach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #338  
Stary 13-11-2022, 16:33
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja szczerze polecam wykupienie pakietu medycznego dla całej rodziny. Najlepiej takiego jakie dostępne są tutaj https://mediccentre.pl/pakiet-dla-rodziny Zakres usług medycznych zapewnionych przez mediccentre to m.in. nielimitowane konsultacje internisty pediatry i lekarza rodzinnego. W pakietach uwzględnione są również spotkania ze specjalistami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także lekarskie konsultacje online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #339  
Stary 14-11-2022, 16:36
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Trzeba o siebie dbać- tym bardziej, że zdrowie ma się tylko jedno. Nie wiem, jak wy - ale ja przykładowo lubię też zaglądać w poradniki, gdzie objaśnione są różne choroby. Bo w końcu warto wiedzieć, jak reagować na różne schorzenia i jak je leczyć? Ostatnio chociażby sporo dowiedziałam się cennych wiadomości czym jest dna moczanowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #340  
Stary 17-11-2022, 14:26
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Zajrzyj także tutaj: https://a-manada.pl/sunstar-gum-hydral-6000-gel-50-ml . Jest to świetnie wyposażona apteka internetowa. W ich ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.