kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 19-05-2022, 15:56
milkar Mężczyzna milkar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 13
Domyślnie

Prześwietlenie to jedno z pierwszych badań, które zleca wtedy lekarz. Polecam sobie pójść tutaj https://betamed.pl/rtg/ szybko i komfortowo, bez straty czasu i zobaczyć czy wszystko jest w porzadku. Jeżeli tak, to mimo wszystko polecam również regularne chodzenie na masaże sportowe oraz na basen. To z pewnością okaże się pomocne.

Ostatnio edytowane przez milkar : 08-06-2022 o 09:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 19-05-2022, 17:07
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Odczuwam ból kręgosłupa i chcę pójść do ortopedy w Jeleniej Górze. Możecie kogoś polecić sprawdzonego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 25-05-2022, 19:58
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

U nas pomógł ortopeda dziecięcy w Gdańsku. Gdy u dziecka występuje ból kręgosłupa, pojawia się jeszcze większy niepokój. Często okazuje się, że to skolioza i można poprawić komfort życia dziecka odpowiednimi ćwiczeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 21-06-2022, 09:21
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Ja miałam okropne bóle pleców, pracuję na stojąco, więc każdy dzień pracy był torturą. Szukałam różnych sposobów na poradzenie sobie z bólem i w końcu poszłam do gabinetu medycyny naturalnej Motylek w Bydgoszczy. Tam zaproponowano mi terapię metodą Bowena, to nieinwazyjna terapia, która przyniosła bardzo dobre rezultaty. Czytałam o tej metodzie też sama i wiele osób ją rekomenduję, oficjalnie mogę do nich dołączyć. Miejsce, specjalistów i metodę polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 29-08-2022, 11:21
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Bardzo dobrym wyborem będzie jednak https://praktyka.info.pl/ . Jeśli chodzi o leczenie tutaj to na pewno otrzymacie fachową pomoc, pan doktor posiada naprawdę wielkie doświadczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 31-08-2022, 01:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja ostatnio miałam też ogromny problem z bólem pleców. Zupełnie nie mogłam sobie z tym faktem poradzić. Na szczęście koleżanka poleciła mi, abym udała się do fizjoterapeuty https://rehab-gdansk.pl/zabiegi/ . Po kilku wizytach znowu czuję się świetnie i nic mnie nie boli, dlatego polecam Wam spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 05-09-2022, 11:38
Domisia. Domisia. is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 90
Domyślnie

Hej a ktoś z Was miał tak że rehabilitacja wam nie pomagała na ból w krzyżu i w kręgosłupie? U mnie właśnie tak było pomimo że ćwiczenia wykonywane były prawidłowo i systematycznie i starałam się dokładnie robić każde powtórzenie podczas fizjoterapii. W końcu ktoś znajomy mi powiedział że powinnam sobie zrobić diagnostykę funkcjonalną bo coś ewidentnie jest nie tak. Poszłam do kliniki enel sport bo tam nie musiałam czekać długo na wizytę no i mają bardzo dobre opinie. Po badaniach okazało się że rehabilitacja była źle dobrana było za lekko dla mnie Przeniosłam się do enel sportu na ćwiczenia i na poprawę nie musiałam długo czekać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 06-09-2022, 23:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Bólu kręgosłupa nie możemy lekceważyć. Pamiętaj o tym, bo nie chciałabyś pewnie, aby Twoje objawy się pogorszyły. Jeśli mam polecić dobrego fizjoterapeutę to na pewno sprawdź ofertę tych gabinetów https://rehab-sopot.pl/ . Mają tam doświadczonych fizjoterapeutów, którzy potraktują Twój problem priorytetowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 25-11-2022, 09:18
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Miałem ogromne bóle kręgosłupa i żaden lekarz nie był mi w stanie pomóc, aż do momentu, kiedy trafiłem na neurochirurga Macieja Mielczarka - wszystko się zmieniło. Okazało się, że ból jest spowodowany rwą kulszową, jeśli pacie problemy z kręgosłupem, to nie czekajcie, zapiszcie się do Pana Macieja, przyjmuje w Poznaniu, Gdańsku i Pile.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 25-11-2022, 09:39
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 70
Domyślnie

Polecam fmc łódź skorzystałam z ich usług po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Moja rehabilitacja trwała 3 tygodnie i czuje się teraz świetnie. Polecam skontaktować się z nimi. Dla każdego klienta rehabilitacja jest planowana indywidualnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.