kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-03-2021, 12:27
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie Pies

hejka Moja mama ma psa, ale ze względu na problemy zdrowotne, to nie zawsze może z nim wychodzić. Czy drzwi dla psa to dobry pomysł? To pomoże?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2021, 18:00
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

To zależy, gdzie ten pies miałby wychodzi tymi drzwiami. Jeśli do własnego ogrodu to ok. Ale jeśli pies miałby wychodzi na ulicę bez opieki to nie jest to dobry pomysł. Może warto pomyśleć o kimś kto będzie psa wyprowadzał. Popatrz na jakiś blog o psach i poszukaj informacji - może znajdziesz podpowiedź co robić w takiej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2021, 07:38
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Wink

Myślę że to dobry pomysł poza tym pamiętajcie o dobrym żywieniu, to zawsze ale w chorobie psa jest szczególnie ważne. Fajnym rozwiązaniem jest https://psibufet.pl/ bo na podstawie ankiety przygotowują*karmę z dedykacją dla danego psa i zapewniają*mu tym samym wszystko czego potrzebuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2021, 11:38
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Zadbaj też o komfort swojego zwierzaka. Kup mu wygodne legowisko. Takie legowiska znajdziesz w ofercie tego sklepu internetowego: https://www.obroza-elektryczna.pl/le...a-duzych-psow/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2021, 11:54
hoppe.krystina hoppe.krystina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem psa. Nie wiem tylko jaką rasę wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-05-2021, 01:29
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Mój pies na szczęście je różne rodzaje karmy i nie ma problemów ze zdrowiem, ale jest z niego straszny zmarzluch. Ostatnio widziałam kubraczki dla psów i zastanawiam się czy nie kupić mu takiego ubrania. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-05-2021, 12:11
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Jeśli chodzi o karmę to mój Ares od początku chowany jest na Bozicie. Karma ma porządny skład a piesek bardzo ją lubi, zawsze chętnie wszystko zjada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-05-2021, 13:20
holson's Avatar
holson holson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Mszana Dolna
Posty: 1
Domyślnie

Zwierzęta tak jak ludzie potrzebują niektórych produktów, by lepiej się rozwijać. Mój pies regularnie dostaje przysmaki, które są bardzo wartościowe i odgrywają istotną rolę w higienie jamy ustnej. Ostatnio natrafiłam na firmę, gdzie dostępnych jest wiele smaków.
__________________
ogon wieprzowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-05-2021, 13:02
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Witam. Jak już jesteśmy w temacie psów to tak się zastanawiam czy warto udać się z psiakiem na takie kursy dla psów ? Bo w sumie nasze pieski do ułożonych nie należą dlatego też tak pomyślałam sobie, że takie kursy mogą okazać się bardzo pomocne. Także myślę, że po takich kursach moje pieski staną się dużo bardziej ułożone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-05-2021, 18:30
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Jeśli chodzi o karmę to mój Ares od początku chowany jest na Bozicie. Karma ma porządny skład a piesek bardzo ją lubi, zawsze chętnie wszystko zjada.

Ja dla swojego psiaka też zamawiam Bozite. Karma bez sztucznych ulepszaczy, antybiotyków czy gmo. I co ważne, pies nigdy nie miał po niej żadnych problemów żołądkowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.