kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-05-2021, 14:03
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie Pielęgnacja

Ciekawi mnie, czy henna khadi ciemny blond wpływa jedynie na kolor włosów, czy może również działa pozytywnie na ich kondycję? Nie chciałabym dodatkowo zniszczyć sobie i tak bardzo słabych włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2021, 10:40
misia01 misia01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 141
Domyślnie

Jasne że henna to o wiele lepsze rozwiązanie niż farba do włosów. Ale ogółem po takich zabiegach mi bardzo pomogły kosmetyki z olejkiem konopnym do włosów, tutaj np są dostępne - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 moim zdaniem bardzo fajny wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-01-2022, 13:58
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Ważna jest pielęgnacja i twarzy i ciała! Ja polecam kompleksowo do tego podejść*i np. seria ze zlotymi ceramidami z Bielendy tu jest pomocna https://www.bielenda.pl/katalog/zlote-ceramidy-cialo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-01-2022, 15:46
reichert.ambrose's Avatar
reichert.ambrose reichert.ambrose is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 3
Domyślnie

Sama już nie wiem w jaki sposób pielęgnować swoje przesuszone włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-01-2022, 15:43
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Do codziennej pielęgnacji skóry używam przede wszystkich kosmetyków naturalnych, zwłaszcza jeśli chodzi o twarz. Bardzo lubię produkty marki Muldream, są naturalne, wegańskie i bardzo skuteczne. Można je kupić w ich e-sklepie na https://muldream.pl/ lub w drogeriach Douglas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-02-2022, 13:06
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

W ostatnim czasie modne stało się dbanie o swoją cerę i właśnie stawianie przede wszystkim na pielęgnacje. Sama jestem zwolenniczką takiego podejścia i staram się dostarczyć mojej skórze wszystko to co najlepsze zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Na pewno bardzo ważną rolę spełni tutaj solidny, sprawdzony krem do twarzy. Sama nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez takiego produktu. Jest to kosmetyk, który powinno się dobrać w zależności od naszego typu cery oraz jej potrzeb. Dostęp do przeróżnych produktów mamy obecnie dosłownie na wyciągnięcie ręki, więc na szczęście to nie jest problematyczna kwestia. Ja od jakiegoś czasu korzystam przede wszystkim z zakupów internetowych. Jeżeli szukacie kremu dla siebie to na pewno warto spojrzeć na stronę: https://www.ezebra.pl/pl/menu/pieleg...kremy-197.html Ezebra ma bardzo rozbudowany asortyment, więc wydaje mi się, że każdy znajdzie u nich coś odpowiedniego. Jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione kremy - dajcie koniecznie znać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-02-2022, 20:51
alivia46's Avatar
alivia46 alivia46 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli używa się produktów do farbowania włosów należy wówczas szczególnie zadbać o prawidłową pielęgnację. Nawet włosy niemalowane mogą mieć słabą kondycję jeżeli się o nie nie dba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-02-2022, 07:18
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Też uważam, że henna będzie stanowić lepsze rozwiązanie niż farba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-02-2022, 08:19
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Też staram się dbać o siebie... Pielęgnacja jest dla mnie bardzo ważnym aspektem i to w każdym zakresie. Ja głównie stawiam na naturalne produkty, ponieważ są wartościowe i delikatne. Chociażby teraz znalazłam nawet super naturalny dezodorant w kremie u firmy Madam Natura - planuję go kupić, ponieważ nie wpływa negatywnie na mechanizmy pocenia, ale niweluje bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-02-2022, 10:44
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 047
Domyślnie

Ja właśnie niedawno zaczęłam zwracać uwagę na pielęgnację swojego ciała i właśnie poczytałam na stronie informację na temat tego jak stosować tonik i po co on ogólnie jest. Jeżeli rónież was ten temat interesuje to polecam wam stronę https://version.com.pl Ja lubię czytać różne nowinki od nich. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.