kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-08-2022, 05:29
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie Rozwód pomoc prawna Gdańsk

Cześć. Tak jak w temacie, poszukuję pomocy prawnej w Trójmieście, ponieważ czeka mnie rozprawa sądowa. Jeżeli moglibyście polecić mi jakiegoś dobrego mecenasa, to byłabym bardzo wdzięczna. Ja niestety nie mam w tym temacie doświadczenia i ciężko mi znaleźć jakiś sprawdzony namiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-08-2022, 18:37
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Współczuję ci, ponieważ rozwód to naprawdę ciężka sprawa. Trzymam kciuki, żebyś szybko znalazła odpowiednią pomoc prawną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-08-2022, 19:46
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że by kwestii rozwodów bardzo duże doświadczenie ma bez wątpienia Michał Mindykowski https://www.mindykowski.pl/.. Moja koleżanka korzystała z jego pomocy podczas swojej rozprawy rozwodowej i z tego co pamiętam, to była naprawdę bardzo zadowolona z jego wsparcia. Zgłoście się do niego, a przekonacie się sami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-08-2022, 15:17
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Muszę dodać, że przecież posiadanie właściwej wiedzy na temat rozwodów jest czymś bardzo ważnym i ja także muszę przyznać, że bardzo ciekawe kwestie możemy na pewno znaleźć w sieci. Od siebie zdecydowanie każdemu polecam bardzo interesujący materiał ze strony https://zaufanyadwokat.pl/jak-samemu...-na-co-uwazac/ i faktycznie dobrze wiedzieć jak samemu można napisać pozew o rozwód.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.