kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-05-2018, 12:36
soni soni is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 80
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yagna
W walce z uzależnieniami pomaga zażywanie tego olejku https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-ko...5-10-ml-BIO/76 To naturalny produkt, rekomendowany przez lekarzy.
Ma też korzystną cenę, a opakowanie jest bardzo wydajne. Wygodnie się go aplikuje - w kroplach pod język.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-05-2018, 09:52
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Myślę, że potrzebna Ci profesjonalna terapia i wsparcie. Są ośrodki leczenia alkoholizmu. Tutaj http://www.alkoholizm.org.pl/ mas namiary na jeden z nich. Tam z pewnością pomogą Ci kompleksowo. Nie ma na co czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-07-2018, 09:21
Feeria Feeria is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 35
Domyślnie

Koniecznie wybierz sie na profesjonalną terapię i to najlepiej w Prywatnym ośrodku odwykowym Tam, gdzie przez kilka tygodni jest sie odseparowanym od problemów dnia codziennego. Jesteś wyłącznie Ty i Twoja terapia. Tylko tak z tego mozna wyjść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-07-2018, 22:53
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

To może ja też opowiem co nieco z mojej perspektywy, ponieważ sama mam męża alkoholika. Awantur nie było końca, po wypiciu stawał się nie do zniesienia, w końcu padło ultimatum z mojej strony. Ośrodek albo koniec. Leczenie alkoholizmu podjęliśmy w prywatnej klinice Medox . Udalo sie, mąż wychodzi powoli na prostą i znowu zaczyna byc normalnie meidzy nami i w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-08-2018, 13:11
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

najważniejsze to to, że zdajesz sobie sprawę z problemu. Daj sobie pomóc - zgłoś się do specjalistycznego ośrodka leczenia uzależnień WANT . Tutaj terapię prowadza bardzo doświadczeni terapeuci, którzy pomagają skutecznie uporać się z nałogiem. Nie czekaj bo to nic dobrego nie przyniesie. Warto walczyć o siebie.

Ostatnio edytowane przez Patena : 31-08-2018 o 13:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-09-2018, 13:50
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Uzależnienie od narkotyków

Każde uzależnienie niszczy człowieka, ale nie ma gorszego, jak uzależnienie od narkotyków. Nie zaaplikowanie sobie jednej dawki może powodować niesamowite objawy. Dlatego osoba chora robi wszystko, by nie być na głodzie. Nie dziwię się więc, że ośrodki takie jak Szansa na Wolność są szukane i wykorzystywane. Skoro tylko tak można sobie pomóc..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 24-10-2018, 09:00
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

To nie jest łatwa sprawa. Uzależniony musi sam zrozumieć, że ma problem, że nie jest w stanie tego kontrolować i że wymaga leczenia. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ośrodek terapii Tratwa w Wiśle. Cała atmosfera ośrodka, pracownicy, program terapeutyczny wręcz zmusza do pozytywnych zmian.Organizują wiele kreatywnych mitingów, terapeuta jest w ośrodku praktycznie cały czas i wspiera ludzi w nagłych przypadkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-04-2019, 23:39
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Koniecznie tutaj https://kavasklep.com/kava_kava sobie zobaczcie. Kava kava przyjemnie odpręża umysł i ciało, ale nie uzależnia. Pomaga też w wielu sytuacjach. Jest to dobra alternatywa dla alkoholu czy też innych używek. Nie ma po niej kaca, jak po alkoholu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-05-2021, 21:30
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Oczywiście, że nałóg jakim jest alkoholizm można pokonać. Dużym krokiem w kierunku leczenia jest samo przyznanie się do uzależnienia, co właśnie uczyniłaś. Wiele osób zmaga się z alkoholizmem, nie jesteś w tym sama. Na szczęście powstało wiele placówek oferujących usługi leczenie uzależnienia, jak np. zaszycie alkoholowe w Łodzi.Wszycie Esperalu daje najlepsze efekty wtedy, gdy połączy się go z terapią prowadzoną przez wykwalifikowanych psychologów i lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-05-2021, 08:32
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również słyszałam niedawno o czymś takim jak wszywka alkoholowa. Podobno jest to całkim skuteczna metoda walki z nałogiem alkoholowym. Czy ktoś z Was miał już może okazję, żeby przekonać się o tym na własnej skórze? Jakie są Wasze wrażenia? Czy dzięki tak wszywce możliwe jest Waszym zdaniem pozbycie się uzależnienia od alkoholu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.