kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2017, 12:29
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Jak skutecznie oczyszczać skórę?

Macie na to jakieś własne patenty?
Jestem ciekawa co tak naprawdę najlepiej działa.
Widziałam, że Puderek ma taką maseczkę oczyszczającą do twarzy https://puderek.com.pl/kremy-do-twar...rzy-85-ml.html od Nacomi.
Miałyście okazję ją przetestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-11-2017, 15:32
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

ja używam peelingów i maseczek oczyszczających (szczególnie lubię z węglem i glinką). Nie jest idealnie, ale nie narzekam, bo nie mam problemów z cerą. Nie umiem tylko sobie poradzić z wągrami.. żadne kosmetyki nie pomogły mi zwalczyć tego problemu
__________________
mezoterapia igłowa toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-11-2017, 15:42
pomponik's Avatar
pomponik pomponik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 7
Domyślnie

Bo wągrów nie da się pozbyć raz na zawsze :P To taki uparty typ wyprysku, który w ogóle nie znika, a nawet jak zniknie to prędzej czy później znowu wyskoczy.
Ja maseczek nie używam wcale, bo nie lubię ich koncepcji i ogólnie nie lubię kosmetyków, które wymagają czekania, żeby zmyć, wchłonąć się, zdjąć itd. Lubię coś, co działa od razu i nie muszę czekać, by nałożyć kolejny kosmetyk. Stosuję peelingi enzymatyczne, które są bezpieczniejsze dla skóry, bo nie robią bruzd i mikrowgłębień jak np. ziarniste. Wieczorami przemywam twarz albo tonikiem micelarnym albo mleczkiem oczyszczającym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-11-2017, 15:03
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Może spróbuj używać do oczyszczania skóry twarzy używać NEURO GLICOL + VIT.C Bielendy, to eksfoliująca emulsja do mycia twarzy, przeznaczona do cery pozbawionej blasku z widocznymi niedoskonałościami: szarej, zmęczonej, mieszanej, tłustej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.