kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-03-2015, 10:32
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Nie jest to najgorszy okres. Pewnie gorszy jest okres kiedy łatwo można złapać przeziębienie czy wirus grypy, bo nie każda z przyszłych mam wie jak sobie radzić z przeziębieniem w czasie trwania ciąży. Otóż dzisiaj jest juz pewne ułatwienie, bo są specjalne portale http://babyonline.pl/przeziebienie-w...2305,r1p1.html , które pomagają przetrwać tak by nie zaszkodziło to ani dziecku, ani matce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-05-2015, 13:00
Katarina Katarina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Dzień dobry! Trafiłam na to forum, tak właściwie z nudów. Jestem w ciąży i niestety leżę w łóżku, aby ją utrzymać. Laptop stał się moim przyjacielem:/ Mam nadzieję uzyskać tu wiele wskazówek na temat ciąży, porodu oraz macierzyństwa. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-05-2015, 19:15
tedla's Avatar
tedla tedla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katarina
Dzień dobry! Trafiłam na to forum, tak właściwie z nudów. Jestem w ciąży i niestety leżę w łóżku, aby ją utrzymać. Laptop stał się moim przyjacielem:/ Mam nadzieję uzyskać tu wiele wskazówek na temat ciąży, porodu oraz macierzyństwa. Pozdrawiam serdecznie.
To nie jest forum poświęcone ciąży i wychowaniu dzieci. Jeśli szukasz takich informacji to zarejestruj się na przykład na mjakmama24 albo babyboom.
__________________
ładowarki teleskopowe Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-05-2015, 15:03
MalinoweUsta MalinoweUsta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Nawadnianie organizmu najważniejsze . Można się schłodzić przy wiatraku lub relaksując się w wannie wody . Moja siostra też to przechodziła strasznie jej współczułam a teraz nie wiem czemu sama planuje swoją ciąże na ciepłe miesiące
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-05-2015, 19:45
milenax milenax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mnie to dopiero czeka w tym roku. Martwię się upałami, bo termin mam pod koniec sierpnia... czyli całe wakacje przede mną. Z tego co słyszałam to lepiej siedzieć w domu, wychodzić tylko z samego rana i późnymi wieczorami. Dodatkowo wiatrak w domu to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-05-2015, 00:29
igax igax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Największym letnim problemem kobiet w ciąży są obrzęki nóg. Jest kilka sposobów, by próbować ich uniknąć. Warto jak najczęściej odpoczywać z nogami w górze, nosić lekkie i wygodne buty, a stopy i łydki smarować chłodzącym żelem. Dobrym sposobem na zmniejszenie obrzęków jest picie 2,5–3 litrów płynów dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-05-2015, 12:06
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Moja kuzynka bardzo mocno się męczyła z tym obrzękiem nóg i niestety bardzo jej to przeszkadzało latem. Jeśli chodzi o mnie to ja miałam ciążę w zimę z tego powodu, że chciałam uniknąć z mężem takiej sytuacji, że w leci mogłabym się trochę męczyć pod względem upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-07-2015, 13:30
Maturzystka Maturzystka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witam. Jestem tegoroczną maturzystką i kilka dni temu dowiedziałam się o ciąży. Choć tego nie planowałam to bardzo się z chłopakiem cieszymy. Jutro powiemy rodzicom, ale jestem pewna, że przyjmą to dobrze. Chłopak ma dobrą, stała pracę, ja wybierałam się na studia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-02-2016, 13:00
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

W takiej sytuacji klimatyzacja w domu jest jak błogosławieństwo.
Myślę, że warto wziąć pod uwagę zainstalowanie takiego całego systemu, jak np. http://www.klimatyzacja-katowice.com.pl/ albo chociaż zakup pojedynczego klimatyzatora.
To w dużym stopniu ułatwia życie i pozwala spokojnie odetchnąć w dzień czy wyspać się w nocy, a wiadomo, że latem nie jest to łatwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-03-2016, 19:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Co jest dobre na przeziębienie? U mnie w domu pomór, wszyscy kichają i kaszlą. Wiem, że to taka pora roku, ze łapie się infekcje. Staramy się jeść dużo warzyw i owoców, ale widocznie to jest za mało. Może macie jakieś domowe sposoby na leczenie przeziębienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.