kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-02-2019, 16:37
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Sklep z modnymi i dobrej jakości ubraniami?

Cześć,
Chciałabym Was zapytać jaki jest Wasz ulubiony sklep z modnymi ubraniami, gdzie najczęściej robicie zakupy (również pod względem jakości ich wykonania i użytego materiału)?
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-02-2019, 17:57
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Wiesz co myślę, że powinnaś zajrzeć również na stronę sklepu internetowego https://colorshakestore.pl/ w którym znajdziesz naprawdę pokaźny wybór wysokiej jakości modnych ubrań dla kobiet, ale również dla dzieci jeśli masz. Ja tutaj uwielbiam również kupować sukieneczki dla moich córeczek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-02-2019, 11:28
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Wiesz co myślę, że powinnaś zajrzeć również na stronę sklepu internetowego https://colorshakestore.pl/ w którym znajdziesz naprawdę pokaźny wybór wysokiej jakości modnych ubrań dla kobiet, ale również dla dzieci jeśli masz. Ja tutaj uwielbiam również kupować sukieneczki dla moich córeczek

I tutaj w pełni się zgadzam! Świetny sklep z ogromny wyborem i bardzo dobrą jakością. Dobrze, że są one produkowane w Polsce co jest również potwierdzeniem użytych materiałów i tego że nie jest to seryjna produkcja na setki tysięcy takich samych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-02-2019, 17:45
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Też uważam, że akurat https://colorshakestore.pl/ to taki "kolorowy ptak" wśród sklepów z ciekawą i modną odzieżą damską oraz dziecięcą. Na wiosnę warto zaopatrzyć się w coś nowego co przyciągnie wzrok przychodniów i trochę ożywi nasze często szare ulice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-02-2019, 17:58
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Teraz znowu mnie zaciekawiłyście i będę musiała sprawdzić, a później pewnie w końcu coś kupie bo mi sukienek i spódnic zawsze mało. Co ja powiem mężowi ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2019, 09:54
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A Zarę lubicie? Mi się tam ubrania nawet podobają, tylko w samym sklepie nigdy nie umiem nic znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-03-2019, 18:49
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak szukasz butów to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma https://www.czasnabuty.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z pewnością warto sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-03-2019, 10:35
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja bardzo często zamawiam w sklepie internetowym Fasardi. Mają szeroki asortyment, wysoką jakość i bardzo przystępne ceny. Ostatnio zamówiłyśmy sobie z tej strony, razem z moją przyjaciółką, kamizelki swetrowe damskie. Muszę przyznać, że prezentują się naprawdę świetnie i stanowią fantastyczny dodatek do prostej stylizacji. Polecam sprawdzić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-03-2019, 13:49
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Wszystko zależy jaki typ ubrań was interesuje... No, bo jak sportowe to bardzo dużo pozytywnych opinii ostatnio słyszałam na temat https://supersklep.pl . Dlatego ja przykładowo chce w najbliższym czasie rozglądnąć się właśnie u nich. Słyszałam, że można tam znaleźć ubrania takich marek jak: adidas, levi's, nitro, level, nike itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2019, 19:13
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Mi bardzo podobają się ciuszki, które oferuje Dstreet. Znalazłam tam cały przekrój garderoby - od płaszczy, kurtek, przez bluzy po spódniczki. Ubrania wyglądają na solidne i dopasowane. Materiały, z których sa wykonane są dobrej jakości i kolory nie spierają się w czasie prania. Można śmiało zamawiać. Trzeba tylko dokładnie sprawdzić rozmiarówkę, bo wiem, że może się różnić pomiędzy sklepami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.