kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2015, 16:29
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Restauracja to typowy kobiecy biznes jednak musisz to przemyśleć zanim cokolwiek zrobisz. Teraz opłaca się eksport jednak do tego potrzebne są certyfikaty które można zdobyć np tutaj http://certyfikaty-rosja.pl/ Eksport do Rosjii ponoć przynosi spore korzyści. Jednak to biznes bardziej męski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-08-2015, 14:04
kawera kawera is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witam a według mnie nie jest to typowy kobiecy biznes..Trochę to jest tak, że to jest interesik ale bardziej dla osób ogarniętych oraz takich osób, które mają łeb na karku. Na pewno się opłaca otworzyć jakąś restaurację ale trzeba pomyśleć na pewno o czymś takim jak kebab albo coś w tym rodzaju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-08-2015, 15:49
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Czy typowo kobiecy - nie wiem... Na pewno trzeba być dobrym w zarządzaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-09-2015, 19:06
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Wydaje mi się, że restauracja to bardzo trudny biznes. Ja myślę o zostaniu freelancerem. znalazłam nawet miejsce do pracy na http://centralny.co/coworking/ i chyba skorzystam z tej oferty. Mozna wynająć sobie biurko, dostęp do sal konferencyjnych, drukarek i adresu wirtualnego. cena jest bardzo atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-10-2015, 21:39
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli czujesz się na siłach to myślę, ze warto spróbować. Prowadzenie restauracji jest bardzo trudne. Nie wszyscy się do tego nadają. Ja np nie... NIe mogę mieć pod sobą ludzi bo nie ogarniam. Mi w zupełnośi wystarczy biurkow domu, komputer, dobry internet, telefon domowy i muzyka. Full wypas i praca idzie jak szalona. Jednoosobowa działalność to jest to co mnie interesuje na chwilę obecną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-03-2016, 13:04
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

A może zamiast tradycyjnej restauracji pomyśl o mobilnym biznesie? Trafiłam dzisiaj na ofertę franczyzową - http://www.rybkodajnia.pl/ Możesz otworzyć mobilną smażalnię ryb. Z tego co wiem nie wiele jest takich smażalni i robią one furorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-04-2016, 11:32
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Meble przede wszystkim, jakieś połączenie komfortu z estetyką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-04-2016, 15:56
Vella's Avatar
Vella Vella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 11
Domyślnie

Jak to na starcie, boimy się, czy dobrze zaplanowaliśmy budżet, dlatego szczególnie polecam stronę http://emaks.pl/gastronomia-1.html. Można tam znaleźć szeroką ofertę sprzętu gastronomicznego w dobrym gatunku i przystępnej cenie. Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-04-2016, 11:13
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Jeśli to ruchliwe miejsce, to pomysł z założeniem restauracji może faktycznie wypalić. W tym biznesie jednak musisz pamiętać, żeby stawiać na jakość produktów i smak - wtedy klientów będzie przybywać. Czasem nawet warto trochę mniej zarobić na początku, żeby wypracować sobie dobrą renomę. Zauważyłam, że coraz bardziej popularne stają się bufety/restauracje z jedzeniem na wagę - to też bardzo dochodowy sposób sprzedaży, bo ludzie często nałożą sobie więcej na talerz, niż faktycznie chcieliby zjeść Jeśli zdecydujesz się na ten sposób, polecam zaglądnąć tu https://www.dlahandlu24.pl/wagi/ - możesz trafić na fajną promocję, a dobrą wagę mieć trzeba. Pamiętaj, żeby w miarę obliczyć opłacalność i ustalić cenę z góry za 100g
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-04-2016, 23:35
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

To bardzo dobry pomysł na biznes. Sami właśnie będziemy taką restaurację otwierać. Chcemy zrobić w kuchni posadzkę z żywicy:


To wydaje się bardzo praktyczne rozwiązanie. Co o nim myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.