kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-04-2022, 21:19
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie Studia w Warszawie

Chcę wybrać się na studia. Mam kilka kierunków, które mnie interesują, ale nie mam pojęcia, na jakąś uczelnię się zdecydować. Może mi coś polecicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-04-2022, 20:40
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 191
Domyślnie

Polecam AEH w Warszawie - mają tak fajnie zaprojektowaną stronę, że jeśli wpiszesz swoje zainteresowania, podpowie Ci jakie kierunki są dla Ciebie najlepsze. Ponadto szkoła jest dobrze wyposażona, a wykładowcy są bardzo sympatyczni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-04-2022, 08:57
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mój syn tez ostatnio stał przed wyborem studiów spełniających jego oczekiwania. Po dogłębnym przeanalizowaniu ofert różnych uczelni i kierunków zdecydował się na zarzadzanie i inżynierie produkcji na tej uczelni: https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie...ria-produkcji/ Jak na razie jest bardzo zadowolony, więc uważam że warto tam zajrzeć może i Tobie się spodoba ten kierunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-04-2022, 20:52
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

W zeszłym roku ukończyłam AEH w Warszawie i szybko udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Świetnie mnie tutaj do niego przygotowali - naprawdę warto studiować tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-04-2022, 14:52
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał mczay
W zeszłym roku ukończyłam AEH w Warszawie i szybko udało mi się znaleźć pracę w zawodzie. Świetnie mnie tutaj do niego przygotowali - naprawdę warto studiować tutaj.

A jaki kierunek studiowałaś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-04-2022, 14:53
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Również jestem zdania, że uczelnia AEH w Warszawie to rewelacyjny wybór! Moim zdaniem to jedna z popularniejszych uczelni, dzięki której można zyskać wiedzę i odpowiednie wykształcenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-04-2022, 20:18
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Cytat:
Napisał sara898
A jaki kierunek studiowałaś?
Studiowałam finanse i rachunkowość. Kierunek nie należy do najłatwiejszych, a jednak wiedza wykładana jest w tak przyzwoity sposób, że sama się przyswaja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-04-2022, 20:48
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Postanowiłam, że też złożę podanie do tej uczelni - mieszkając w Warszawie co chwilę słucham o tym jak świetna jest to szkoła!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-04-2022, 22:39
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Jest wiele ciekawych uczelni w Warszawie, w końcu to stolica Polski dlatego wiele studentów chce się kształcić właśnie tutaj. Ja myślę o https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-ar...ura-i-stopnia/ . Marzy mi się od zawsze architektura a ta uczelnia ma naprawdę dobre opinie i jest bardzo blisko mojego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-04-2022, 08:36
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

też od 2 lat studiuje w Warszawie zdecydowałam się na kierunek medyczny a jeśli chodzi o uczelnie to papiery złożyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną https://mum.edu.pl/. Mają tu fizjoterapię, pielęgniarstwo, położnictwo i wiele innych kierunków na studiach podyplomowych. Z tego co wiem to niebawem ma też ruszyć psychologia i optometria
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.