kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #531  
Stary 06-05-2022, 17:26
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 263
Domyślnie

Podpisuję się pod metodą z karmieniem dziecka Osobiście zrzuciłam 20kg w rok i na szczęście bez efektu jojo A teraz znalazłam sobie taki sport, który mnie nie nudzi i nie męczy szczególnie, dokładnie mowa o speedminton - tu jest opisane na czym polega i z czym to się je
Odpowiedź z Cytowaniem
  #532  
Stary 07-05-2022, 09:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

I dieta i ruch. Ja właśnie trafiłam na ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gry...dowe-1068.html Są tu min gryfy proste, łamane, lekko łamane, mocno łamane. Moim zdaniem sprawdzą się w naszej domowej siłowni. Ćwiczyć trzeba przez okrągły rok - systematycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #533  
Stary 09-05-2022, 11:32
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Wiadomo, najlepiej i dieta i uch, wtedy efekt będzie dużo lepszy i szybciej widczny Ja np. zdecydowałam się na dietę pudełkową z Wygodnejdiety- zapewniają mi 5 posiłków dziennie a ja w końcu jem regulanie i zdrowo. Do tego ćwicze 2,3 razy w tygodniu i z efektów jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #534  
Stary 20-05-2022, 11:47
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja ostatnio zastanawiałem się nad tym, dlaczego warto jeść ryby . Przyznam szczerze, że dobry znajomy polecił mi stronę getfit.waw.pl, gdzie znajdziecie sporo tego typu wpisów na ichniejszym blogu. Firma zajmuje się cateringiem dietetycznym, więc znają się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #535  
Stary 20-05-2022, 17:21
Bold212 Bold212 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 125
Domyślnie

zdecydowanie dieta i ruch. Jedno powinno być łączone z drugim. Odpowiednia suplementacja od firmy https://heinznaferie.pl/keto-elektrolity i powinno być dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #536  
Stary 20-05-2022, 21:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jestem tego zdania, że jeżeli chcemy skutecznie osiągnąć dany cel, powinniśmy połączyć jedno z drugim. Ja mam to szczęście, że zamawiam jedzenie z dowozem od tej firmy: https://dietyzchatki.pl/dowozy i mam zawsze pyszne, zdrowe posiłki. Dzięki temu nie musze się martwić, że pójdę głodna na siłownie bądź nie będę miała po niej co zjeść. Dla mnie dobra dieta i ruch są jednakowo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #537  
Stary 21-05-2022, 13:37
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeżeli nie potraficie sami pracować na siłowni, to myślę że przydałby się wam dobry trener. Z tego co wiem to instruktor zuzanna wojtyło jest dostępna między innymi w tym klubie fitness zdrofit.pl, Kiedy kiedy jesteście zainteresowani taką pomocą, to koniecznie się do nich zgłoście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #538  
Stary 21-05-2022, 21:53
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Najlepiej dieta i ruch. Ja odkryłam niedawno program dla dietetyków darmowy i w nim układam sobie dietę. Dodatkowo codziennie spaceruję i ćwiczę w domu. Schudłam już 10 kilogramow. Długa droga przede mną, ale nie poddaję się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #539  
Stary 23-05-2022, 14:39
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Dieta i ruch. Odkąd zaczęłam się zdrowo odżywiać i ruszać pozbyłam się zbędnych kilogramów. W zdrowym odżywianiu pomógł mi catering od Wygodnejdiety. Jedzonko bardzo dobrej jakości, smaczne, zawsze na czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #540  
Stary 24-05-2022, 14:36
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

ja uwazam ze zarówno ruch jak i dieta są bardzo ważne - trzeba wyrobic sobie zdrowe nawyki ktore zostana juz z nami na lata


_________________
https://www.ceig.pl/co-prowadzi-do-uzaleznienia/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.