kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-05-2022, 10:04
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie Profesjonalna aranżacja mieszkania

Cześć wszystkim od niedawna jestem właścicielką mieszkania. Uważam to za ogromy sukces, zwłaszcza teraz, w tych trudnych czasach. Póki co jeszcze się ni wprowadziłam bo trzeba ten lokal wykończyć. czy znacie firmy, które działają w Szczecinie i mogłyby mi w tej kwestii pomóc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-05-2022, 18:41
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak ma być profesjonalnie to na pewno będą potrzebne firanki i zasłony różnego typu. Na pewno znajdziesz je tutaj https://nietylkofiranki.pl/157-firany-balkonowe bo sklep specjalizuje się w tej dziedzinie. Oprócz tego mają masę ciekawych dodatków które przydadzą się w mieszkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2022, 11:19
motyleczek motyleczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 100
Domyślnie

Bardzo mi się podobają szklane drzwi, wbrew pozorom są bardzo trwałe, bo wykonane są z odpowiedniego szkła i nie trudno je utrzymać w czystości. Firma https://binglass.pl/ projektuje, dowozi i montuje u klienta takiego rodzaju drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-05-2022, 14:46
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

skoro to mieszkanie w stanie deweloperskim to na zakup firanek przyjdzie jeszcze czas ;p co do firmy to zerknij sobie na NMSzczecin. ja osobiście nie korzystałam ale czytałam ostatnio na lokalnym forum, ze zajmują się właśnie wykańczaniem mieszkań pod klucz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2022, 09:37
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Oj tak NMSzczecin to zdecydowanie właściwy adres 3 miesiące temu odbieraliśmy robione przez nich mieszkanie - bajkaaa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-05-2022, 13:10
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

wielkie dzięki za namiar na firmę i super ejdyska, ze się odezwałaś napisz proszę choć w skrócie jak wygląda taka współpraca ok ? nie ukrywam, że ta opcja zlecenia im wykończenia całego mieszkania bardzo mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-05-2022, 08:46
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Cytat:
Napisał sunka
wielkie dzięki za namiar na firmę i super ejdyska, ze się odezwałaś napisz proszę choć w skrócie jak wygląda taka współpraca ok ? nie ukrywam, że ta opcja zlecenia im wykończenia całego mieszkania bardzo mi się podoba

najpierw tworzą projekt, który realizują gdy go zaakceptujesz. Ty nie martwisz się o nic, nie jezdzisz na zakupy, nie musisz pilnować ekipy, która pracuje w mieszkaniu. Wprowadzasz się na gotowe finansowo moim zdaniem wygląda to bardzo korzystnie. Jesli chodzi o czas to trwało to 3 miesiące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-06-2022, 14:47
matteo18's Avatar
matteo18 matteo18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Biophilic design stanowi wyzwanie dla współczesnych domów oraz biur i jest uniwersalnym kierunkiem, który koresponduje z wieloma stylami wnętrz, m. in. skandynawskim, nowoczesnym i ekologicznym. Biofilię można rozszerzyć na prawie wszystkie aspekty projektowania wnętrz - materiały budowlane i wykończenia, oświetlenie, akustykę, meble, obudowy i wyposażenie, oświetlenie, odnajdywanie drogi, ergonomię i wyposażenie. Jak dla mnie to strzał w 10! Więcej znajdziecie na stronie - https://www.imello.pl/artykuly/bioph...osci-do-natury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-06-2022, 16:24
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Niektórzy aranżują samemu, ja jednak wolę skorzystać z profesjonalnej pomocy. Znalazłam https://visionstudio.com.pl/. Jest to bardzo dobra firma zajmująca się aranżacją wnętrz. Według mnie warto sprawdzić bo maja duży talent do tego. Wystarczy spojrzeć w ich portfolio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-10-2023, 12:32
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

W takim razie w ofercie https://firanyines.pl/18-firanki znajdziesz szeroki wybór różnorodnych firanek. Odkryj wyjątkowe wzory i tkaniny, które odmienią wystrój Twojego wnętrza. Znajdziesz tu firanki idealne do salonu, sypialni, czy kuchni. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim domu. No i jednocześnie zapewnisz sobie odpowiednią prywatność. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.