kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-06-2022, 21:06
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 719
Domyślnie

Wózki Riko to zawsze będzie dobry wybór. Mają bardzo dobrą amortyzację i taki wybór kolorów że każda mama znajdzie idealny. A co jeszcze trzeba podkreślić te modele wśród których wybierasz są lekkie, na żelowych kołach i na pewno będą się nadawać i do miasta i na wieś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-07-2022, 22:29
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Oba wyglądają fajnie, widać że solidnie wykonane i na dobrych materiałach. Podstawa amortyzacja w wózku a tu jest niczego sobie. W tej cenie za taki wózek to tylko zamawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-08-2022, 09:51
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Wiele osób właśnie poleca wózki Riko ze względu na super amortyzację i bogate wyposażenie. Na pewno spełni wymagania taki wózek i tych wymagających rodziców, warto się zapoznać z ofertą i wybrać taki model jaki najbardziej się podoba. Jakościowo na pewno będzie górna półka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 06-09-2022, 20:23
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Mnie się bardzo podoba ten Riko Nano Pro. Ma ciekawy kształt, fajne kolory do wyboru. A jak można przeczytać to sprawdza się też super jako wózek. Lekko się prowadzi i jest wyjątkowo miękki. Dziecko będzie mogło spokojnie spać nawet jak będziecie spacerować bo wyboistej drodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-10-2022, 16:49
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Dobrze, że zajrzałam do tego wątku bo sama zastanawiam się nad wyborem wózka dla mojego maluszka i pierwszy raz spojrzałam na modele z Riko. Podobają mi się te wózki a jak czytam tyle pozytywnych opinii to tym bardziej się przekonuje, że warto kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-11-2022, 21:40
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 193
Domyślnie

Jak dla mnie Nano Pro. Oglądałam go w sklepie i wygląda prześlicznie! Dopracowany w każdym calu, fajnie się prowadzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-12-2022, 20:09
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 151
Domyślnie

Ja będę kupować model Side. Rewelacyjnie wygląda, fajnie się prowadzi, jest skrętny i zgrabny. Plusem wózka jest też cena i jego niska waga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-01-2023, 19:51
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 492
Domyślnie

Jak dla mnie Nano Pro, bo jest mniejszy, więc łatwiej będzie mi go zmieścić w bagażniku auta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-01-2023, 15:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Ja polecam model Side. To wózek, który zamierzam sama kupić dla dziecka. Pewne jest, że ma dużo miejsca w koszu zakupowym, ale też w spacerówce i gondoli wózka. Łatwo też się składa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-02-2023, 08:29
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Wybór trudny, bo wózki naprawdę ciekawe i dobre. Ze względu na to, że wolę zgrabne wózki (są moim zdaniem praktyczniejsze), wybieram Nano pro, który jest jednak zgrabniejszy od modelu Side.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.