kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 16-05-2022, 22:56
boszka boszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 12
Domyślnie

Może zainteresuje Was dieta pudełkowa bez laktozy? Teraz dużo osob ma wykrytą nietolerację i warto brać to pod uwagę moim zdaniem, żeby moc zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Sprawdźcie sobie https://fit-body.com.pl/dieta/plan-bez-laktozy/ może ktoś będzie chciał zamówić taki catering.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 19-05-2022, 21:22
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja zamawiam sobie własnie taką dietę bez laktozy od Wygodnejdiety. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała, zapewniaja mi 5 posiłków dziennie a jedzonko jest na prawdę apetyczne i urozmaicone a ja nie muszę martwić się gotowaniem ani zakupami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 23-05-2022, 10:45
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja zamawiam dietę bez glutenu i laktozy od Wygodnejdiety i jestem bardzo zadowolona. W posiłkach mam chude mięso, ryby, pieczywo, bezlaktozowy nabiał i inne pyszności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 23-05-2022, 14:42
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Dla mnie catering dietetyczny okazał się super rozwiązaniem, nie musiałam gotować, posiłki były odpowiednio zbilansowane. Zamawiałam z Wygodnejdiety i posiłki bardzo dobre i świeże, na czym mi najbardziej zależało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 30-05-2022, 12:13
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzena
Dla mnie catering dietetyczny okazał się super rozwiązaniem, nie musiałam gotować, posiłki były odpowiednio zbilansowane. Zamawiałam z Wygodnejdiety i posiłki bardzo dobre i świeże, na czym mi najbardziej zależało.

Też mam jedzonko z Wygodnejdiety i jestem mega zadowolona z tego co dostaję. Dostarczają mi 5 posiłków dziennie, dania są odpowiednio zbilansowane więc nie chodzę głodna i zawsze mam pod ręką coś pełnowartościowego do zjedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 31-05-2022, 04:58
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Według mnie dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla zabieganych osób. Sama z reszta mysle o takiej diecie. Na https://primate.diet/malpie-miasta/szczecin znalazłam catering dietetyczny z bardzo dobrą ofertą. Chyba z niej skorzystam. Chciałabym schudnąć ok 20 kilogramów mysle, że dieta pudełkowa może mi w tym pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 03-06-2022, 21:21
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Zamawiam dla siebie pudełka z Wygodnejdiety i jestem zadowolona z tego co od nich dosatję. Posiłki są różnorodne, świeże, smaczne i ciekawie komponowane więc dieta się nie nudzi. Ja w końcu nie muszę martwić się gotowaniem ani zakupami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-06-2022, 22:05
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja zamawiam catering z wygodnejdiety i jestem bardzo zadowolona. Jedzonko jest bardzo smaczne i urozmaicone, posiłki syte i ciekawie komponowane więc często mam okazję spróbować czegoś nowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-06-2022, 13:26
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 616
Domyślnie

Dobre opinie zbiera również - https://dziewiataplaneta.pl/ , catering działa w Warszawie oraz okolicach, jeśli chodzi o zasięg to jest on dość spory. To oferta dopasowanych posiłków do naszych potrzeb, możemy zamówić np. pełen zestaw posiłków, dopasowany również pod względem kalorycznym. Posiłki są urozmaicane, można dopasować również pod względem składu - smakowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 24-06-2022, 05:13
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

W dzisiejszych czasach patrząc na to, jak każdy biegnie, żyje w tak zwanej nagonce, to naprawdę dieta pudełkowa Gdańsk jest doskonałym rozwiązaniem. Bo ona nie tylko skierowana jest do osób, które chcą zadbać o linię ale też, które chcą zadbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.