kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 30-06-2022, 19:35
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

A wiedzieliście o tym, że istnieje także konsolidacja chwilówek Kielce ? Nie tylko kredyty się konsoliduje, ale chwilówki także. Zatem jeśli potrzebujecie takiej pomocy to warto się tematem zainteresować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 06-07-2022, 04:30
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro dla swoich klientów przygotowało pakiet dodatkowych usług. Min są to kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne itp. Może warto skorzystać z danych kontaktowych i poznać więcej szczegółów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 06-07-2022, 17:12
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Kredyt to bardzo poważna decyzja, ale czasami nie da się inaczej kupić mieszkania, czy domu. Jeśli masz kredyt we frankach, to polecam Ci z całego serca ten artykuł https://silesia24.pl/artykuly/szczeg...frankowe-35870
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 07-07-2022, 13:37
homenick.nasir's Avatar
homenick.nasir homenick.nasir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

W obecnej chwili nie opłaca się brać żadnych kredytów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 12-07-2022, 08:29
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

To prawda, że nie opłaca się kredytów brać, ale ja Wam powiem, że dla mnie faktem jest jeszcze to, że można ogólnie sprawdzać różne opcje, ale jeśli mam już powiedzieć szczerze, to tylko taki https://kredytipozyczka.pl/ doradca finansowy Płock doradzi najlepiej. Ma najwięcej informacji o kredytach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 23-07-2022, 09:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Teraz nieco trudniej o kredyt ale deweloperzy tacy jak atal wychodzą na przeciw oczekiwaniom kupujących i gwarantują niezmienność ceny po podpisaniu umowy, to wiele ułatwia klientom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 04-08-2022, 09:24
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 257
Domyślnie

Skoro o kredytach mowa to muszę przyznać że gdyby mąż nie znalazł pracy za granicą jako monter to byłoby nam bardzo ciężko łączyć koniec z końcem właśnie przez spłatę rat. Trochę się bałam że jedzie tam sam to może się okazać że wcale nie jest tak kolorowo jak to opisują w ogłoszeniu ale trafiliśmy na strone gdzie każde ogłoszenie jest dokładnie weryfikowane przed dodaniem i dane firmy zatrudniającej są jawne. Zostawiam link dla chętnych może właśnie ktoś z was też szuka pracy za granicą https://bit.ly/pracawue_oferty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 22-08-2022, 16:29
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domyślnie

Wzięcie kredytu na mieszkanie to bardzo poważna decyzja, dlatego warto dobrze się zastanowić i przeanalizować różne oferty. Jeśli nie wiecie, jak zrobić to samodzielnie to polecam skorzystanie z pomocy doradcy finansowego z https://solemofinanse.pl/oferta/kred...teczne-krakow/ .Firma Solemo Finanse oferuje przygotowanie ofert aż 20 banków, dzięki czemu można porównać propozycje kredytowe oraz wybrać opcje najlepszą dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 25-08-2022, 20:19
emilia emilia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 1
Domyślnie

A może by tak skorzystać z pomocy doradcy kredytowego? Formalności jest od groma, ale dzięki doradcy możesz je zminimalizować. Większość formalności zostanie załatwiona. Korzystałam z firmy Afimo gdzie doradzał mi pan Maciej. Rzetelnie, szybko a przede wszystkim zrozumiale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 31-10-2022, 14:20
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 573
Domyślnie

Jestem pewna, że zdecydowanie większość ludzi pożycza kasę i nie krytykuję tego, ale jest to zobowiązanie. Trzeba pamiętać, by wszystko oddać w terminie. Jakby stało się to kłopotliwe to konsolidacja kredytów Gdańsk jest polecanym przez ekspertów wyjściem z opresji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.