kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-06-2022, 21:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie Ginekolog

Bardzo dobry ginekolog we Wrześni przyjmuje w centrum medycznym Jerzykowo. W końcu trafiłam na lekarza, który analizuje każdy przypadek i wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje, a nie 10 minut. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-06-2022, 10:46
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Najlepiej porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym, nie widzę sensu konsultacji online z innym specjalistą. Twój lekarz najlepiej zna Twój przypadek, stan zdrowia, zalecenia. A zanim poród to jak badania prenatalne? Wiele mam decyduje się teraz na test nifty Wrocław ma 3 punkty poboru próbek krwi do takiego badania. Można także zdecydować się na pobranie podczas wizyty domowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-06-2022, 10:56
Kokol01 Mężczyzna Kokol01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Domyślnie

Poszukuję dobrego ginekologa da mojej dziewczyny, macie jakichś sprawdzonych lekarzy?
__________________
paczki do holandii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-07-2022, 14:03
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Jeżeli jesteś z okolic Kołobrzegu, to na pewno warto wpaść do dr Barbary Blicharczyk, ma swój gabinet na ul Szpitalnej. Fenomenalny ginekolog, najlepszy jakiego miałam. Naprawdę przejmuje isę kobiecymi problemami i za wszelką cenę szuka rozwiania danego tematu, do tego bardzo delikatna i mega serdeczna babka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-07-2022, 12:14
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Super, że są tacy ginekolodzy którzy kompleksowo zajmują się każdym przypadkiem, można ich o wszystko zapytać i się doradzić. A jak pytać? Zobaczcie tu jak zadawać pytania o antykoncepcję https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-...antykoncepcji/ . To bardzo ważna sprawa jeśli kobieta jest aktywna płciowo a nie chce zajść w ciążę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-10-2022, 12:37
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Słyszałam że teraz ginekolodzy częściej kierują kobiety na dalszą diagnostykę w kierunku endometriozy do szpitala medicover ale jeśli sama podejrzewasz tą chorobę albo masz niepokojące objawy to też warto się tam na diagnostykę umówić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2022, 11:36
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Jeśli chcecie zrobić USG, ale nie wiecie gdzie się w tej sprawie udać, to osobiście polecam sprawdzić ofertę tego miejsca https://gabinetylucka.pl . Myślę, że oferują bardzo szeroki zakres usług i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-10-2022, 16:34
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Na stronie https://ginekolog-warszawa.pro/opinie/ macie ofertę od specjalistów ginekologów. Tam też macie opinie od ich klientów więc od razu można zobaczyć czy warto wybrać się na badanie ginekologiczne do tej kliniki. Sprawdźcie koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.