kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-07-2022, 08:58
kasiam kasiam is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 137
Domyślnie zabawki

Jakie zabawki polecilibyście dla kilkulatków? Zależy mi przede wszystkim na tym, aby dzieci się nie nudziły zbyt szybko i aby same zabawki były bezpieczne. Nie chcę się bać, kiedy chociaż na chwilę spuszczę ich z oka podczas ich zabawy. Co sądzicie o tych?
https://www.kimland.pl/playmobil/pla...olekcjonowania
https://www.amazon.com/Fun-toys-hove...,20 9&sr=8-24
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2022, 11:08
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Moje dzieciaki na przykład uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawki do kąpieli w wannie. Więc wiem, że z takiego prezentu na pewno by się ucieszyły Dzięki temu nigdy nie ma u nas problemu z kąpielą, dzięki zabawkom dzieci wręcz nie mogą się jej doczekać w ciągu dnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-09-2022, 11:40
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z zabawkami dla dzieci?

Ochrona budowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-09-2022, 19:14
terrence.hyatt's Avatar
terrence.hyatt terrence.hyatt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Zabawki dla kilkulatków powinny być odpowiednie. Najlepiej sięgać po zabawki edukacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-09-2022, 12:29
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 550
Domyślnie

Jeśli szukasz sklepu w którym znajdziesz wszystko co potrzebne dla dziecka to szczerze polecam odwiedzić https://nudzimisiek.pl/produkty/wyprawka/2-311. Oferują oni różnego rodzaju zabawki, akcesoria, produkty do pielęgnacji czy książki. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i w bardzo ciekawych motywach które zachwycą najmłodszych. Swoje zamówienie ze względu na troskę o naturę otrzymasz w kartonowym pudełku. Szczerze polecam to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-09-2022, 12:58
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Jak chodzi o mnie to bardzo cenię sobie zabawki, takie wiecie - kreatywne, które wpływają na różne percepcje. Ja właśnie znalazłam teraz mały odkrywca - to są gry trenowe, które pozwalają lepiej poznać owady, to co się dzieje w przyrodzie etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-09-2022, 16:27
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Jeśli mogę Ci coś doradzić, to myślę, że warto też sprawdzić oferty na stronie tego sklepu pod adresem https://www.taniaksiazka.pl/pluszaki...5249_5729.html Ich asortyment jest naprawdę duży, a ceny atrakcyjne, więc myślę, że nie będziesz rozczarowany ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-12-2022, 11:46
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Jest w sieci fajny sklep z zabawkami Bawialnia Foka Stara. I jeśli chodzi o zabawki to tam rzuć okiem. Dla takich kilkulatków jest spory wybór - klocki, jeździki i rowerki, zabawki interaktywne i edukacyjne. Szybko dostarczają więc przed świętami jeszcze dostaniesz zamówienie. Ceny mają też ok, a do tego darmową dostawę od 199 zł. Są też super okazje w strefie wyprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.