kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-09-2022, 13:09
AlicjaM AlicjaM is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 58
Domyślnie Sprawa spadkowa - kogo polecacie Trójmiasto?

Hej, szukam dobrej kancelarii prawnej w sprawie spadkowej. Z jakiego wsparcia korzystaliście w takiej sytuacji i też czy macie może sprawdzoną kancelarię, bądź mecenasa z trójmiasta, który się w tym oczywiście specjalizuje. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za podpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-09-2022, 15:00
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W sprawach spadkowych specjalizuje się mecenas Mindykowski https://www.mindykowski.pl/prawo-spadkowe.html korzystaliśmy także niespełna rok temu z jego pomocy, ponieważ odeszła nasza mama. Jednak nie zostawiła testamentu. Bardzo nam pomógł, sprawa przebiegłą sprawnie i bez większych problemów. Każda ze stron zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-09-2022, 14:35
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Jak najbardziej podzielam wypowiedź poprzedniczki i także poleciłabym Ci kancelarię Mindykowski z Gdańska. Bardzo konkretna pomoc, skuteczność i przede wszystkim zaangażowania w sprawę nabycia majątku który mi przysługiwał natomiast część rodziny po prostu nie chciała mi go zwrócić. Dlatego nie było innej opcji jak sprawa sądowa i sąd przyznał mi rację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2022, 13:48
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Na pewno nie jest to prosta sprawa tym bardziej jeśli ciężko udowodnić winę rozpadu małżeństwa. Ja uważam, że dlatego należy mieć naprawdę dobrego mecenasa, który się zaangażuje i będziecie mogli zaplanować wszystkie kroki, aby jednak udało się sprawę zakończyć sukcesem i w rozsądnym czasie bo jednak takie sytuacje najlepiej oddzielać szybko grubą kreską i zacząć żyć na nowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-09-2022, 14:44
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Zdecydowanie, bardzo dobra pomoc w sprawach spadkowych. Zarówno jeśli chodzi o negocjacje i podział spadku, czy również podważenia wydziedziczenia co udało mi się udowodnić, że zostało sporządzone przez moją siostrę która chciała cały spadek po rodzinach przejąć dla siebie. Jednak dzięki pomocy pana mecenasa mindykowskiego się jej to nie udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-01-2023, 20:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Ja z mojej strony mogę jeszcze podrzucić kontakt to tego adwokata https://adwokat-chojaczyk.pl/blog/pr...nym-z-rodzicow samej miałam kiedyś przypadek w którym potrzebowałam zaciągnąć wiedzy od kogoś kompetentnego i wykształconego w tej dziedzinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-01-2023, 20:27
Garma Garma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej wziąć dobrego prawnika
__________________
przyspieszacz opalania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-02-2023, 12:03
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Zgadzam się, dlatego odsyłam do strony http://kancelariasignum.pl/prawo-spadkowe-katowice,17 macie ofertę przedstawioną ze szczegółami więc mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Sprawy spadkowe wcale nie są takie proste do rozwiązania...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-03-2023, 17:08
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 452
Domyślnie

Sprawy spadkowe mogą być bardzo skomplikowane i czasochłonne, zwłaszcza gdy tak jak w moim przypadku występują spory pomiędzy spadkobiercami lub kwestie prawne są niejasne, lub skomplikowane. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalisty, takiego jak adwokat lub radca prawny, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa spadkowego. Z tego, co wiem, takimi sprawami zajmuje się kancelaria https://www.kancelariamlynska.pl/pod...erci-rodzicow/ . Z chęcią poznam wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-05-2023, 21:52
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Sprawy spadkowe z reguły mogą okazać się dosyć skomplikowane ze względu na zawiłości oraz powiązania. Słyszałem, że wiele osób zwraca się z tym do adwokat Elbląg sprawy spadkowe Jeśli jesteś z okolic to warto sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.