kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-08-2022, 12:47
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

No ja na waszym miejscu, to wybrałabym Psycholog Rembertów Świetny wybór, jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie psychiczne i nie chcecie czekać po kilka tygodni na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-08-2022, 09:52
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Sama nie tak dawno zapisałam się do bardzo dobrego psychologa jak https://justynasabala.pl/ . Powiem wam, że tutaj terapia przyniosła mi naprawdę wielką ulgę także jestem zadowolona z wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 31-08-2022, 14:59
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeśli są to problemy natury psychologicznej to można także zainteresować się taką opcją jak psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Moim zdaniem w dobie pandemii jest to bardzo sensowne i bezpieczne rozwiązanie. Polecam poczytać więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-09-2022, 13:30
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Dobre opinie zbiera gabinet psychoterapeutyczny Konstancin-Jeziorna, znajdują się na ul Plac zgody 9/15. Warto im zaufać, znają się na rzeczy, po za tym od wielu lat są w branży i kochają pomagać ludziom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 14-09-2022, 11:23
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Według mnie w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę Poradni Psychologicznej Spokój w Głowie. Oferta ich usług jest bardzo rozbudowana, znajdziecie w niej m.in. zajęcia związane z Depresja .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 14-09-2022, 15:22
Ornat59 Mężczyzna Ornat59 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Ja często myślałem o tym rozwiązaniu, rozważę to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-09-2022, 09:48
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Długo myślałem nad tym czy powinienem pójść do psychologa - ostatecznie zdecydowałem się. O tym co to są choroby psychiczne i czym się różnią od zaburzeń sporo przeczytałem na stronie https://www.gabinetyrozwoju.pl/zapyt...-psychicznych/ i to mnie skłoniło do wizyty u tego specjalisty. Jeśli macie jakiekolwiek problemy ze sobą, to powinniście pomyśleć o tym, jak pomóc sobie samemu, jest to bardzo ważne, nie warto tego lekceważyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-12-2022, 07:54
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Bez względu na to czy szukacie psychologa dla osoby dorosłej czy dla dziecka - nalezy postawić na sprawdzoną placówkę, która cieszy się dobrą renomą i przede wszystkim skutecznością. Powinniście zapoznać się z ofertą: https://centrum-terapii.pl/ Sama chodzę do nich na terapie i z wizyty na wizytę czuję się znacznie lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 15-07-2023, 19:00
silesius Mężczyzna silesius is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 4
Domyślnie

Warto również rozważyć opcję skorzystania z opcji jaką jest psychoterapia online która nie odbiega jakościowo od tradycyjnie prebiegającej terapii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-07-2023, 10:17
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Skorzystanie z usług psychologa może być ważnym krokiem w kierunku lepszego zdrowia psychicznego i ogólnego dobrostanu.Jeżeli jesteście zainteresowani usługami psychologa, psychiatry lub psychoterapeuty, to polecam Wam sprawdzić ofertę Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego - terapia radom .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.