kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #41  
Stary 14-10-2021, 15:29
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domy¶lnie

Ja postawia³am na x-landera i te¿ bardzo jestem zadowolona. Nic siê z nim nie dzieje, a ju¿ trochê go mamy. Przede wszystkim jest ¶liczny i po z³o¿eniu ma³o miejsca zajmuje. Do tego jedn± rêk± mo¿na go z³o¿yæ lub roz³o¿yæ. Oczywi¶cie wybra³am kolor szary, jest ¶liczny.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #42  
Stary 21-12-2021, 17:08
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domy¶lnie

Mi bardzo podoba siê wózek Axo z https://cavoe.eu/ Zastanawiamy siê z mê¿em nad zamówieniem go dla córki. Kto¶ z was go ma? Wózek jest lekki, ma super design. Mia³am okazjê testowaæ go w sklepie w Poznaniu i chyba siê na niego zdecydujemy. Lepszego wózka póki co nie znalaz³am.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #43  
Stary 27-12-2021, 11:36
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domy¶lnie

My mamy anexa l/type i fajnie nam siê sprawdza. Wózek jest wygodny, porêczny, zwinny i intuicyjny w os³udze. Solidnie wykonany, stela¿ jest stabilny a ca³o¶æ bezpieczna i ³adnie siê prezentuje
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #44  
Stary 01-01-2022, 14:14
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domy¶lnie

U nas ¶wietnie siê sprawdza wózek firmy Anex .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #45  
Stary 05-01-2022, 10:18
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ mela85
U nas ¶wietnie siê sprawdza wózek firmy Anex .

Te¿ zdecydowa³am siê na anex ale e/type. Od samego pocz±tku wpad³ mi w oko a po przetestowaniu wiedzia³am ju¿, ¿e to wózek dla mnie Lekki i zwinny, porêczny, wygodnie siê prowadzi. Ma regulowan± r±czkê, solidny stela¿ms spor± gondolê i fajn± spacer,ówkê, która sk³ada siê razem ze stela¿em.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #46  
Stary 21-09-2022, 10:23
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domy¶lnie

Je¶li jeszcze nie uda³o Ci siê znale¼æ odpowiedniego modelu wózka dla swojego dziecka to jak najbardziej mogê poleciæ Wam do sprawdzenia ofertê przygotowan± przez Recaro Kids u których bêdziecie mogli tak¿e trafiæ na ró¿norodno¶æ propozycji w zakresie potrzebnych akcesoriów do spacerówek https://www.recaro-kids.pl/akcesoria-do-spacerowek.html aby na d³u¿szy spacer jak najlepiej siê przygotowaæ. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #47  
Stary 03-10-2022, 12:45
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domy¶lnie

Ja mam m/type z anexa i wózek jest rewelacyjny! Super radzi sobie na wymagaj±cych terenach a przy tym jest intuicyjny w obs³udze, porêczny, zwinny i lekko siê prowadzi.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.