kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-08-2018, 12:12
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

My korzystamy z drukarni Polimax i jeżeli chodzi o ulotki to na pewno dobrze poradzą sobie z wykonaniem tego zlecenia, do tego będziesz również zadowolona z ceny i terminów ich produkcji. Możesz wybrać m.in rodzaj papieru: kreda, satyna, bądź zwykły oraz odpowiednią grubość. Od razu na ich stronie sprawdzisz zakres cen za każdy rodzaj oraz ilości, więc wszystko jest jasno przedstawione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-12-2018, 11:22
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja polecałabym Ci drukarnię https://www.diamond-druk.pl/druk-ulotek Sprawdź sobie bezpośrednio ich ofertę dotyczącą ulotek i ciesz się szybką realizacją zamówienia. Moim zdaniem warto z nimi współpracować, ponieważ mają dobre ceny i najwyższej jakości druk. Dzięki czemu Twoja firma będzie lepiej reklamowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 21-01-2019, 14:54
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Podam jeszcze jedną propozycję, taką, do której ja się najbardziej przekonałam: drukarnia internetowa https://naklejkon.pl. Jak zapewne łatwo można się domyślić po ich nazwie, ich specjalizacją są różnego rodzaju naklejki – nie tylko te „zwyczajne”, jak moglibyśmy je określić, ale i te bardziej specjalistyczne. Ale ulotki również można śmiało u nich wydrukować. Robię tak już od dłuższego czasu – ich specjalizacja w naklejkach nie sprawia, że inne druki poligraficzne gorzej im idą :P. Zawsze dobrze mi się z nimi współpracowało, więc zachęcam do tego, żeby chociaż zapoznać się z ich ofertą – może akurat tak się zdarzy, że spośród tych wszystkich propozycji to akurat oni najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Ja w każdym razie nigdy się nie rozczarowałam jakością ich usług .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-08-2019, 10:06
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Jak szukasz ulotki dobrej jakości i dobrze wykonane, to warto zerknąć na propozycje do https://sklep.letica.pl/84-ulotki . Mają tam wiele ciekawych ofert godnych uwagi. Szybka wysyłka i dobra jakość druku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-08-2019, 10:53
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Jak ja zamawiałam kalendarze szyte to w super drukarni BePrint. Z tego co widziałam mają w ofercie też ulotki - może warto zerknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.