kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2021, 16:42
Moda Mężczyzna Moda is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 49
Domyślnie Kredyt.

O kredytach zostało powiedziane już niemal wszystko. Że jest to doraźna pomoc finansowa. Że jest to sposób na szybką inwestycję. Że sposób na spłatę zadłużenia. Itd. itp. Choć społeczeństwo się bogaci nadal jednak jest popyt na kredyty https://www.kancelariakredytowa.biz/...-firm-wroclaw/. Pożyczka pieniędzy między ludźmi zawsze istniała i istnieć będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2021, 18:04
stanislawguzik Mężczyzna stanislawguzik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja planuję wzięcie kredytu dopiero na zakup mieszkania, albo budowę domu
__________________
dźwig legnica
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2021, 12:09
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Wiem, że ofert pożyczkowych jest wiele... Ale no właśnie nie wiem do końca na co zwrócić uwagę i gdzie szukać takich opcji, jak pożyczka prywatna dla rolników. A chciałbym troszkę pożyczyć gotówki na rozwój gospodarstwa moich rodziców, także mimo wszystko może mi coś polecicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-06-2022, 23:34
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Fakt faktem ofert pożyczkowych jest wiele. Nawet dostępna jest konsolidacja kredytów pozabankowych Łódź i moim zdaniem to bardzo dobrze, że jest taka różnorodność, bo każdy znajdzie ofertę dopasowaną do siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-07-2022, 18:46
jesie Mężczyzna jesie is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 94
Domyślnie

Umowy kredytowe nie dla każdego są zrozumiałe. Trzeba też zwracać uwagę na dodatkowe koszty kredytu np. różne ubezpieczenia. Jeśli nie chcesz chodzić po bankach, to pomocny będzie doradca np. doradca kredytowy Ruda Śląska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-07-2022, 09:29
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Będąc w temacie kredytu, warto powiedzieć także parę słów na temat wakacji kredytowych. Słyszeliście już może takie pojęcie? Jeżeli jeszcze nie to polecam w wolnej chwili zajrzeć na tę https://www.casfera.pl/wakacje-kredy...ojego-budzetu/ stronę w internecie i nieco poczytać. W telegraficznym skrócie wakacje kredytowe to po prostu zawieszenie spłaty raty. Warto jednak poczytać o tym zagadnieniu nieco więcej. Jakie są wasze doświadczenia z kredytami? Dajcie znać, jak to u was wygląda! Miłego dnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-08-2022, 21:27
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Pożyczka z komornikiem? Czy takową można otrzymać bez jakiś problemów? Szukam jakiś ciekawych propozycji, bo znajoma prosiła mnie o pomoc i właśnie na stronie https://concash.pl/pozyczki-z-komornikiem widzę, że są informacje o takiej pożyczce. Jeśli również poszukujecie to koniecznie wejdźcie, sprawdźcie i sobie skorzystajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-08-2022, 13:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Kredyty w obecnej sytuacji w naszym kraju to w zasadzie strzał w kolano więc lepiej nowych nie zaciągać. Natomiast ogromna ilość ludzi ma kredyty zaciągnięte przed skokiem inflacji i to również jest spory problem. Zwłaszcza jeśli ten kredyt zaciągnięto we frankach . Jeśli borykacie się właśnie z kredytem w tej walucie i nie wiecie co z tym zrobić to zasięgnąć możecie porady na przykład tu https://kancelariafrankowicza.pl/ Myślę, że pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-08-2022, 19:11
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Na mój gust nie ma nic nieodpowiedniego w pożyczaniu pieniędzy, ale koniecznie trzeba pamiętać, że jest to rzecz do spłacenia. Faktycznie różnie w życiu może się zdarzyć i w razie gdyby spłata chwilówek okazała się trudna to trzeba szukać rozwiązań np. kredyt oddłużeniowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-09-2022, 06:29
jamaca's Avatar
jamaca jamaca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Miasto: Poznań
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam tylko kredyt na mieszkanie. Wszystkie inne ewentualne pożyczki omijam szerokim łukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.