kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2021, 21:19
rej rej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie Relaks

Jakie macie sposoby na relaks? Dla mnie jest to zabieg w spa, czy po prostu chwila spokoju z książką w ręku .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2021, 09:14
koj koj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 47
Domyślnie

A to zależy, ja lubię wypoczywać rodzinnie . Spa także nie pogardzę, no i lubię także basen. Wszystkie te opcje zapewnia mi ośrodek Zalesie Mazury Active Spa, gdzie jeździmy zwykle na wakacje, a teraz jeszcze pojedziemy do nich na weekend andrzejkowy - mają taki pakiet i już go wykupiliśmy. Będą zabawy i wróżby andrzejkowe dla całej rodziny, wiec będzie fajnie, zawsze chciałam dzieci zabrać na takie coś. Ogólnie w tym ośrodku mają sale zabaw i place zabaw dla dzieci, Bajkolandię, baby club, mini zoo, animatorów, którzy opiekują się maluchami, a przy tym jest basen, sauna i spa. Dla każdego cos dobrego uwielbiam to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2021, 17:42
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Dla mnie relaks to dbanie o własne autko.Uspokaja mnie to,odpręża,relaksuje. Kiedy go czyszczę,myję, odkurzam,mogę na spokojnie o wszystkim pomyśleć zastanowić się.Do tego używam dobrej jakości kosmetyków ,ale wcale nie tych z najwyższej półki. Wielu kierowców nie docenia produktów mniej znanych,a to wielki błąd,o czym warto sobie trochę poczytać na https://ondo.eu/artykul/jak-przekona...marki-wlasnej/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-10-2021, 19:10
helenakot12's Avatar
helenakot12 helenakot12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Ja bardzo lubię moje wieczorne spacery z chłopakiem i naszym psem. A jeśli mam więcej czasu, to spędzam go na basenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-10-2021, 23:46
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Sporo pracuję i tego relaksu zdecydowanie by mi się przydało więcej. W weekend miałem trochę więcej czasu i posłuchałem sobie Pendereckiego https://pendereckisgarden.pl/pl i wtedy to naprawdę odpocząłem. Zdecydowanie więcej takich weekendów potrzebuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-10-2021, 22:35
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Każdy zasługuje na nieco relaksu i jednocześnie też luksusu, także warto na pewno zaplanować sobie jakiś fajny wyjazd. Ja ciekawą ofertę znalazłam właśnie na stronie https://familytour.pl/wegry-baseny-k...elaks-new.html , możecie sobie sprawdzić. Tam są bardzo korzystne propozycje na Węgry termy - ja chyba się skuszę na coś takiego...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-10-2021, 07:44
Dukat Dukat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 3
Domyślnie

Każdy inaczej postrzega relaks, dla mnie to praca w ogrodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-10-2021, 21:27
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Mnie bardzo relaksują wyjazdy na jachty. Ogólnie żeglowanie to bardzo fajny sposób na pozbycie się stresów. Zobaczcie sobie np. https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. To bardzo dobrej jakości czarter jachtowy w Grecji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-10-2021, 12:47
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W hotelu, w którym byłam jakiś czas temu powstała niedawno kabina sauny parowej. Dzięki temu maluchy mogą iść na zajęcia w przedszkolu hotelowym, a rodzice mogą się zrelaksować. Moim zdaniem świetne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-12-2021, 20:12
robel.leif's Avatar
robel.leif robel.leif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie

Basen to świetny sposób na relaks. Poza tym, jeżeli posiadamy basen ogrodowy, możemy się zrelaksować w swoim własnym ogródku. Jest to przy okazji zdrowe rozwiązanie oraz świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Pozdrawiam!
__________________
basen rozporowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.