kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-11-2021, 10:33
ewelina523 ewelina523 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 6
Domyślnie Kuracja na trądzik

Polećcie mi proszę jakiś sprawdzony krem! Mam problem z mocnym przesuszeniem mojej skóry, ale to dlatego, że biorę tabletki, które mają wyleczyć mój trądzik. Nie wiem już co zrobić, aby nawilżyć w końcu tą skórę. Nic nie działa, nawet to, co poleca dermatolog. Może macie jakieś sposoby albo produkty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-11-2021, 17:02
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Odpowiednim rozwiązaniem na pewno będą dermokosmetyki z odpowiednim składem, bo one nie zapchają dodatkowo Twojej buzi. Mam nieco doświadczenia w tym temacie i polecić mogą na pewno Keracnyl Repair https://www.ducray.com/pl-pl , jeśli jeszcze tego kremu nie stosowałaś. Warto kupić w aptece internetowej, bo zawsze można go tam znaleźć w świetnej cenie. A efekty? Łagodzi podrażnienia i rewelacyjnie nawilża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-11-2021, 20:25
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Możesz też zamówić kapsułki NEOGLANDYNA.
Mają one w składzie oleje tłoczone na zimno np. z ogórecznika i lniany. To receptura bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, które jak wiadomo - mają zbawienny wpływ na skórę. Polecam kurację - 3 kapsułki dziennie i za jakiś czas zobaczycie efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-11-2021, 10:11
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

A olejek konopny? Ja używałam kosmetyki z takim olejkiem stąd - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 i naprawdę bardzo fajnie to działa na moją skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-12-2021, 10:44
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

A samo cbd? To też może dobrze zadziałać. Tutaj na przykład są dostępne takie olejki, ja używam konkretniej tego - https://szopmania.pl/OLEJEK-CBD-CBDA...0mg-Kropla-CBD. Myślę że warto spróować, CBD ma wiele korzyści dla ciała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-12-2021, 00:17
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Z trądzikiem długo nie mogłam się uporać. Mimo, że różne preparaty stosowałam, dietę zmieniłam. Dopiero jak zaczęłam belarę stosować, to cera wyraźnie zaczęła się poprawić, zmian trądzikowych było coraz mniej. Tak mi mówił ginekolog, że powinny mi te tabletki pomóc i tak było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-12-2021, 09:59
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Dobry dermatolog może także wypisać leki recepturowe na różnego rodzaju problemy skórne. Nadal można realizować recepty na takie leki w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków. Zainteresujcie się tym tematem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2022, 18:53
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Mnie nawet takie recepturowe nie pomogły na tyle, żebym mogła powiedzieć, że mam spokój z trądzikiem. A nie wszystko da się zatuszować makijażem. Finalnie wyszło tak, że pozbyłam się trądziku przy okazji, jak zaczęłam brać tabletki drovelis czyli antykoncepcję. Ta mi najbardziej pomogła i teraz już nie mam żadnych kompleksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-01-2022, 21:23
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Ja osobiście korzystam z serii kosmetyków na problemy trądzikowe od https://byhealth.pl/tradzik w przypadku których będziecie mogli liczyć przede wszystkim na bogaty skład, odpowiednio dobrane produkty w zależności od indywidualnych potrzeb i co najważniejsze efekty jakie się pojawią w pełni są zadowalające, bo moja cera w końcu odzyskuje swój blask
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-03-2022, 19:02
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Miałam bardzo duży problem z trądzikiem, najlepiej sprawdziła się u mnie zmiana pielęgnacji, duże skupienie na dokładnym oczyszczaniu i nawilżaniu, a przede wszystkim zaczęłam stosować maść na trądzik Moja cera wygląda coraz lepiej Dobrą maść znalazłam na https://byhealth.pl/tradzik , super działa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.