kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-02-2022, 16:01
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie klimatyzacja i wentylacja

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://coolklima.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-03-2022, 11:34
hurtowniab2b hurtowniab2b is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 15
Domyślnie

Instalacje rozplanujcie jak najszybciej, dobrze jak ktoś wam doradzi tak z praktycznego punktu widzenia. Dobry fachowiec do 3/4 sukcesu muszę przyznać. Pracując w tej branży hurtownia b2b na pewno się świetnie sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2022, 13:49
Oberośka Oberośka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 31
Domyślnie

Najlepiej do wentylacji zakupić filtr kieszeniowy, który sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach. Odpowiednia wentylacja w domu, mieszkaniu, biurze, hali przemysłowej jest niezwykle ważne do zachowana bezpieczeństwa w każdym budynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-03-2022, 19:13
Łucja143 Łucja143 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 20
Domyślnie

Kluczowe w przypadku osiągnięcia satysfakcjonującej temperatury wewnątrz budynku jest zastosowanie właściwie dobranego ocieplenia. Tutaj z pomocą może przyjść firma zajmująca się izolacjami natryskowymi w województwie lubuskim, która po odpowiednich pomiarach zaproponuje nam rozwiązanie dopasowane do naszego domu. W ten sposób będzie nam łatwo utrzymać odpowiednią dla nas temperaturę, bo nie będziemy mieli problemu z nagrzewaniem się latem i ucieczką ogrzanego powietrza zimą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-03-2022, 09:10
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Gdy już faktycznie decydujemy się na takie rozwiązana to musimy wiedzieć również jakie systemy najlepiej jest wtedy wybrać. Jeśli zależy nam na jakości to na pewno system https://www.aircon.panasonic.eu/PL_p...es/commercial/ jest takim rozwiązaniem, które warto polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-03-2022, 06:40
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Taka wentylacja jest obecnie koniecznością. To na między innymi zapewnia nam bezpieczeństwo oraz odpowiednią recyrkulację powietrza w budynku. Jednak żeby taka wentylacja działała, jak należy konieczne jest wybranie najlepszych elementów i całych systemów. Takowe może zaoferować producent https://jawar.com.pl/kategoria-produ...a-mechaniczna/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-04-2022, 19:45
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy od klimatyzatory kraków to polecam zajrzeć do https://www.kalor.pl/klimatyzacja/. Jest to jedna z lepszych firm na terenie Krakowa specjalizująca się w montażu klimatyzacji. Mają naprawdę spore doświadczenie w tym temacie oraz ogromną wiedzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-05-2022, 12:52
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Cytat:
Napisał bebe456
Taka wentylacja jest obecnie koniecznością. To na między innymi zapewnia nam bezpieczeństwo oraz odpowiednią recyrkulację powietrza w budynku. Jednak żeby taka wentylacja działała, jak należy konieczne jest wybranie najlepszych elementów i całych systemów.
No jasne, zarówno płyty, z jakich mają być wykonane przewody, jak i fachowcy muszą być najlepsi z możliwych. My do naszego biurowca wybraliśmy BH-Res. Dużo osób z Podkarpacia polecało i w sumie mieli rację. Montaż klimatyzacji i wentylacji https://www.bh-res.pl/uslugi/uslugi-montazowe/ bezproblemowy, wszystko na czas i profesjonalnie wykonane. Takich specjalistów potrzebujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2022, 15:52
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Ja mam wrazenie, ze w cieple dni ta zamontowana klimatyzacja łódź to ratuje mi zycie. Calkiem inaczej sie w domu oddycha, komfort spedzania czasu jest duzo wyzszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-05-2022, 18:40
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jak już mowa o wentylacji, to przyznam szczerze, że mnie ostatnio zainteresowała płyta krzemianowo wapniowa. Udało mi się znaleźć w ofercie sklepu centrowent i chyba skuszę się tam na jakieś małe zamówienie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek robiliście tam jakieś zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.