kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-09-2022, 10:12
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie Profesjonalne zabiegi na twarz - porady

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi na temat wyboru profesjonalnych zabiegów na twarz, aby zapobiegać i korygować zmiany, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekolt. Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-09-2022, 12:39
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

To w takim razie możesz sprawdzić również laboratorium MyCode https://summe.pl/seria/mycode/ to nowa rewolucyjna koncepcja profesjonalnej pielęgnacji estetycznej skóry, która została stworzona aby zapobiegać i korygować przyczyny starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zainteresowania ze strony klientek na pewno nie będzie brakowało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-09-2022, 09:56
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Słuszny wybór, marka Summe jest bardzo znana i ceniona na świecie. Dlatego warto się przekonać i co najważniejsze zadbać o rozwój swojego salonu kosmetycznego aby przyciągnąć nowe klientki i jednocześnie cieszyć się zarówno pięknym wyglądem skóry przez jej jędrność, nawilżenie i oczywiście redukcję zmarszczek. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście udanych wyborów życzę, daj znać na co się zdecydowaliście!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2022, 10:01
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

To dobrze wiedzieć, chętnie sprawdzę i oczywiście liczę że trochę wskazówek jeszcze się tutaj pojawi bo zależy mi na tym, aby pójść w kierunku jak najlepszych rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-09-2022, 08:01
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 990
Domyślnie

Bardzo dobry wybór i akurat jeśli chodzi o wybór odpowiednich zabiegów w tym zakresie to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia serię kosmetyków od MyCode https://summe.pl/seria/mycode/ specjalnie zaprojektowana aby zapobiegać i korygować konkretne przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ja akurat mogę polecić koncentrat na twarzy 01 OXYGEN CODE który rozjaśnia szarą skórę z objawami braku dotlenienia, przywracając jej blask, energię i witalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-09-2022, 18:20
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Zdecydowanie bardzo wiele jeszcze zależy od tego o jakich tak naprawdę kosmetykach mówimy. Jak dla mnie bardzo ciekawie w https://www.alejahandlowa.pl/artykul...h-skory-twarzy właśnie napisano o tym jak zadać poprawnie o to właściwe pH nasze skóry twarzy. takie porady są zawsze cenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.