kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-05-2017, 10:43
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Jaki komputer do gier możecie polecić?

Jaki komputer do gier najlepiej kupić?
Możecie polecić coś konkretnego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-05-2017, 19:45
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Może sprawdź sobie, jakie wymagania sprzętowe mają te gry, które cię interesują.
Na przykład na tej stronie dużo piszą na ten temat http://gameplatform.pl/jaki-komputer...nia-sprzetowe/
I wtedy, wiedząc jakie są te wymagania, możesz szukać sprzętu, który je spełni.
Myślę, że to nie taki zły pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2017, 14:46
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Mój mąż zna się na takich rzeczach więc i ja teraz nieco bardziej orientuje się w parametrach dobrego sprzętu dla graczy Można kupić niezłe gotowce od http://forgamers.ithardware.pl/ do których konfiguracji przyłożyli się redaktorzy serwisu technologicznego ITHardware.pl. Sprzęt więc został dobrze przetestowany pod kątem różnych gier. Wersja najbardziej podstawowa kosztuje u nich 2299 zł i można ją zakupić na dogodne raty. No i jest możliwość samodzielnej personalizacji oraz zakup dodatkowych usług (m.in. overclocking procesora, selekcja monitora, modding). Mąż mówi, że warto zainteresować się tym sprzętem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-05-2017, 10:45
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Najlepiej byłoby wybrać komputer stacjonarny, składany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-06-2017, 13:45
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Komputery, laptopy

Koleżanka postawiła trochę zbyt ogólnikowe pytanie, bo w sumie nie wiadomo czy chodzi o laptopa do gier czy komputer stacjonarny. Ja od końca studiów, czyli od prawie dziesięciu lat, korzystam tylko z laptopów, więc moja odpowiedź będzie dotyczyła ich. Cóż, najnowsze wersje gier wymagają od komputera coraz lepszych parametrów, więc nie radzę kupować laptopów sprzed dwóch, trzech lat, jeśli zamierzamy na nich grać w grę z 2017 roku. Niby nie są to stare modele, ale z perspektywy laika; z punktu widzenia informatyków to już niemal "dinozaury". Kolejna rzecz - to komputer do gier musi mieć dobrą wydajność, być wręcz jak kombajn . W związku z tym powinniśmy zwrócić baczność na procesor. No i ostatnia rzecz czyli pojemność dysku. Myślę, że graczom nie trzeba nie wiadomo jakiej pojemności, skoro komputer ma służyć głównie do grania. Można się wiec ograniczyć do dysku SSD. Na marginesie - szukanie komputerów możecie zacząć tutaj - https://www.ceneo.pl/Laptopy. Na ceneo można znaleźć prawdziwe okazje, wystarczy tylko usiąść na jakiś czas przed komputerem i porównać ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-07-2017, 20:25
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Poszukajcie na blogu firmy Comstar
mają świetny poradnik
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.