kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 11-10-2018, 15:28
goska96 goska96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 18
Domyślnie

Chyba najłatwiej to w internecie telewizji :P a tak całkowicie poważnie to miedzyzdroje na pewno, ale na początku lipca jak sa imprezy filmowe, bo tak to raczej nie jest popularny wśród gwiazd kurort. Poza tym to na pewno festiwale, nawet takie w mniejszych miejscowościach, bo zawsze pojawiają się aktorzy czy reżyserzy, którzy promują swoje filmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-10-2018, 13:34
jerzy554 Mężczyzna jerzy554 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem gwiazdy są tylko w telewizji. Chodź dla ciebie gwiazdą może być na przykład twój tata lub twoja mama.
__________________
homegadget.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-11-2018, 14:47
Konik's Avatar
Konik Konik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Bez dwóch zdań...
__________________
Wdzięczność za dobro, które już jest w twoim życiu, jest podstawą wszelkiej obfitości – Eckhart Tolle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 09-12-2018, 13:55
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Z tego, co słyszałam to w New Orleans Club można spotkać znanych biznesmenów, a nawet celebrytów. To przecież ekskluzywny lokal dla prawdziwych dżentelmenów. Znajduje się tam fantastyczna nocna restauracja z bogatym menu i ofertą najlepszych alkoholi. A co najważniejsze, każdy Pan może miło spędzić czas w pokoju VIP, podziwiając prywatny taniec pięknej dziewczyny. Warto jeszcze wspomnieć, że dla gości klub ma bezpłatne Taxi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-04-2019, 11:55
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Dzisiaj mamy gwiazdy głównie serialowe, także zostaje nam Warszawa. Jeśli jednak sami chcecie poczuć się jak gwiazda, to polecam zafundować sobie przejażdżkę vip taxi kraków - jest to oczywiście droższa przyjemność niż zwykłe taxi, ale fajnie sprawić sobie taką przyjemność chociaż raz ;]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 04-07-2019, 16:33
Lontar Lontar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie Witam

Witam was serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 05-12-2019, 10:38
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

heh, chyba na wielkich wydarzeniach muzycznych i sportowych. Jeśli chcecie wybrać sie na jakiś event to zerkinijcie na portal https://www.ticketmaster.pl/ - tu możecie kupić bilety na koncerty, festiwale a także do teatru czy na wydarzenia sportowe. W takich miejscach zawsze można spotkać znane osoby, no i oczywiście zobaczyć swoich ulubionych muzyków czy aktorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-07-2020, 11:36
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Jak ktoś chce koniecznie spotkać jakiegoś celebrytę, to chyba głównie w Warszawie. Tam jest ich mnóstwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-09-2020, 21:39
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Celebryci to także ludzie jak my, dlatego może w Złotych Tarasach https://zlotetarasy.pl/ w Warszawie kogoś znajdziecie? Myślę, że tak, bo to najpopularniejsza galeria handlowa w Warszawie. W sumie jestem zdania, że wszyscy chcą się tam pojawić, jak tylko znajdą się w tym mieście. Ja chętnie bym zajrzała do tego miejsca. Na pewno byłoby super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 01-04-2021, 09:54
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

A ja spotkałam Panią Kożuchowską kiedyś w Krakowie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.