kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-01-2020, 11:18
jeruszka jeruszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie Porada prawna

Czy kancelaria jak ta http://www.adwokat-hese.pl/porady-pomoc-prawna/ udzieli mi porady prawnej? Moja mama miała wypadek samochodowy, a teraz walczy o odszkodowanie. Próbowaliśmy dogadać się polubownie jednak sprawca zupełnie nie bierze odpowiedzialności na siebie. Spotkaliście się z czymś takim?

Ostatnio edytowane przez jeruszka : 27-01-2020 o 22:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-12-2020, 16:15
anik anik is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Warto polegać na sprawdzonych kancelariach, z polecenia na przykład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-12-2020, 21:21
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

To prawda, ja z polecenia trafiłam do mec. Cejrowskiego (Tczew), nie wyobrażam sobie teraz korzystać ze wsparcia nikogo innego - poza skutecznością wykazuje się tez empatia a to rzadkość niestety w tej branży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-12-2020, 15:24
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Na świetnego adwokata trafiłam dzięki koledze z pracy. W Szczecinie jest kancelaria Łukasza Węgłowskiego. A dzięki temu, że nie tylko w tym mieście, a w całym zachodniopomorskim i Pomorzu działa, nie było problemu żeby się skontaktować i otrzymać profesjonalną pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-02-2021, 22:58
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Jeśli chodzi o mój kredyt we frankach to nie tylko porada, ale profesjonalna pomoc prawna potrzebna. Nie jest to sprawa, którą załatwia się w kilka dni. Do tego trzeba się znać na tych wszystkich przepisach prawnych. Dlatego tym bardziej się cieszę, że trafiłam na https://cleverstep.pl/ . Na temat problemów frankowiczów wiedzą wszystko. Cieszy to jak się angażują, że człowiek z tym wszystkim nie jest sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-02-2021, 17:45
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Jak szukasz kogoś od prawa pracy czy rodzinnego to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk. Zna się na rzeczy, ma ogromną wiedzę- po prostu widać, że wie co robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-02-2021, 10:56
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

Od spraw o odszkodowanie jest świetny specjalista - mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Przyjmuje sprawy niezależnie od ich lokalizacji, więc spokojnie możesz się do niego zgłosić. Jego kancelaria wszystkim się zajmie kompleksowo i profesjonalnie. Możesz liczyć na pełne zaangażowanie, konkretną pomoc, a także empatię. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-03-2021, 18:45
B74dj3ur B74dj3ur is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

ile za to się płaci?
-
apartament z widokiem na morze Międzyzdroje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-03-2021, 16:38
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Jak szukasz kogoś od prawa pracy czy rodzinnego to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk. Zna się na rzeczy, ma ogromną wiedzę- po prostu widać, że wie co robi.

Pana Tomasza również mogę polecić. Pełen profesjonalizm, widać, że do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem, jest konkretny i rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-07-2021, 21:05
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

W Gdańsku chyba mec. Mindykowski ma największa skuteczność w sprawach rozwodowych no i pokrewnych, w tym dotyczących alimentów, opieki nad dziećmi czy podziale majątku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.