kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-04-2019, 16:59
ludilmk's Avatar
ludilmk ludilmk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 5
Domyślnie

Jest to bardzo przydatny mi temat. Szukałem czegoś takiego.
__________________
Każdy musi sam stawić czoło swojej doli, bo w decydującej chwili każdy jest sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-04-2019, 20:43
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto sobie poczytać na temat pozycjonowania. Jest to dobre rozwiązanie nawet, jeśli chcemy zlecić taką usługę profesjonalnej firmie. Ważne jest bowiem to, aby wiedzieć na czym to wszystko polega. Tutaj http://www.gniotek.com/c/pozycjonowanie-stron/ jest blog, gdzie jest sporo informacji na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 30-04-2019, 13:29
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Pozycjonowanie stron jest czymś po co sięga wielu właścicieli witryn internetowych, aby być lepiej widocznym w sieci. Na pewno warto jest tutaj wiedzieć w jaki sposób możliwe jest poprawienie tej widoczności w wyszukiwarce Google: https://bizzit.eu/jak-poprawic-widoc...rony-w-google/. Jest kilka sposobów, które w tym pomagają i umozliwiają wypracowanie odpowiedniej pozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-07-2019, 23:01
Venia Venia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja kompletnie nie mam doświadczenia w tym temacie, ale chciałabym pozyskać troszkę wiedzy. Pozycjonowanie stron to bardzo popularne zagadnienie. Z polecenia znajomej natrafiłam na bloga: https://www.intellect.pl/blog/pozycjonowanie-stron/ - co sądzicie? Zaglądacie czasami na tego typu stronki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-07-2019, 07:47
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Trochę widze, że wiecie w temacie SEO, może więc ktoś z forum poleci mi dobrą i sprawdzoną firme, która świadczy takie usługi jak pozycjonowanie stron Wrocław? Zależy mi na na prawdę profesjonalnym podejściu do zadania, więc jeśli znacie taką agencję, bede wam wdzięczna za ich namiary
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-07-2019, 18:44
Bemi's Avatar
Bemi Bemi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej jest odezwać się do specjalistów od SEO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-07-2019, 14:51
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Na taki rzeczach jak pozycjonowanie strony, seo trzeba się naprawdę znać. Ostatnio znalazłam taką stronę https://www.eactive.pl/pozycjonowani...rozne-pojecia/ gdzie jest dokładny opis czym jest pozycjonowanie, a czym działania seo. Można się tam dowiedzieć jaka jest różnica między nimi. Dlatego warto sobie tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-08-2019, 12:57
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Rzeczywiście pozycjonowanie stron kraków bardzo dobrze się sprawdza jeżeli chodzi o promocje biznesu. Ja właśnie szukam czegoś dla siebie i w pierwszej kolejności chce postawić na usługi pozycjonowania. Dużo dobrego o tym słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-10-2019, 09:31
kapibara kapibara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych to ja mogę polecić specjalistów z agencji Strategiczni.pl
Mają super podejście, bardzo strategiczne
Pomogli mi z pozycjonowaniem swojej strony i mam naprawdę fajne wyniki, które mi generują zyski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-07-2020, 13:31
firma-1-1 firma-1-1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Smile pozycjonowanie

Cytat:
Napisał afrikicia
Witam,
Czy wiecie gdzie znajdę rzetelne informacje na temat pozycjonowania stron. Szukałam już sporo w internecie, jednak ciężko coś konkretnego znaleźć. Planuje sie zatrudnić w firmie, która sie tym zajmuje, stąd też zainteresowanie tematem.


jeśli chcesz się dowiedzieć konkretów to polecam skontaktować się z https://veleo.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-www/
odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące pozycjonowania i nie tylko, doradzą, podpowiedzą. Nie musisz się martwić, że będą do Ciebie wydzwaniać to Ty decydujesz czy chcesz się z nimi kontaktować w sprawie współpracy.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.