kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-02-2021, 12:40
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Naprawdę dobrym wyborem na początek walki z uzależnieniem może być odtrucie alkoholowe, które można wykonać przykładowo w Piasecznie. Tutaj: https://odtruwaniewarszawa.pl/odtruc...-otwock-marki/ znajdziecie dokładniejsze informacje. Znam osobiście osobę, która korzystała z tego rozwiązania, więc naprawdę uważam, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-05-2021, 16:22
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ja również słyszałam pozytywne opinie o zaszyciu alkoholowym. Wszycie esperalu choć nie leczy całkowicie uzależnienia, działa jak swego rodzaju odstraszacz. Esperal powoduje negatywne, odczuwalne skutki tylko wtedy, gdy pacjent sięgnie po używkę. Efekty są odczuwalne minimum przez 8 miesięcy. Samo wszycie Esperalu trwa zaledwie 30min. Myślę, że warto zapisać się na konsultację ze specjalistą, który na pewno szczegółowo wyjaśni istotę działania tej metody i odpowie na wszystkie nasze pytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-05-2021, 13:48
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

A no leczenie uzależnień nie jest takie łatwe. Bo praktycznie wszystko ma tutaj bardzo duże znaczenie. Więc najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zgłoszenie się na leczenie do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień. Bo na przykład ośrodek Forest jest takim miejscem w którym to odbędziemy oprócz terapii detoks organizmu dzięki czemu znacznie szybciej wyjdziemy z danego nałogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-07-2021, 10:53
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Terapia uzależnienia jest wieloetapowa i bardzo złożona. Niejednokrotnie do psychoterapii włącza się wspierające działanie metody farmakologicznej, jak np. tzw. wszywka alkoholowa. Dla zainteresowanych polecam stronę https://esperalgdansk.com/esperal-tc...ogard-gdanski/, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji. Działanie Esperalu opisuje się jako odczuwanie szeregu objawów silnego zatrucia alkoholowego, utożsamianego z bardzo wzmożonym kacem. Esperal umiejscawiany jest najczęściej w części pośladkowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-08-2021, 12:07
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Myślę, że odtrucie jak najbardziej jest wartym przemyślenia pomysłem. Przy dużym spożyciu alkoholu etylowego mogą pojawić się takie nieprzyjemne objawy, jak drżenie mięśni, a także bóle głowy. Dzięki szybkiemu detoksowi organizm może wrócić do swojej dawnej równowagi. Dla zainteresowanych polecam stronę https://odtruwanielodz.com/odtrucie-...ska-wola-lask/, gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji o tym zabiegu. Czas odtruwania alkoholowego jest uzależniony od dawki alkoholu przez nas spożytej, a także długości ciągu alkoholowego. Dawki dobierane są pod kątem wywiadu oraz naszej masy ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.