kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-12-2017, 16:21
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Zachęcam do zabiegów depilacji laserowej. Ja swoje robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Raz trafiałam na panią Kasię, raz na panią Gosie - obie przemiłe. Szczerze polecam to miejsce - efekty są naprawdę super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-01-2018, 19:19
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie depilacja laserowa

Przed sezonem letnim warto zadbać o swoją skórę. Ja swój zabieg epilacji wykonywałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Teraz cieszę się gładką i zadbaną skórą. Zdecydowanie polecam taki zabieg jak epilacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-01-2018, 06:29
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-01-2018, 07:46
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-01-2018, 00:49
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Depilacja laserowa to, jak na razie, najlepszy sposób na pozbycie się owłosienia. Seria kilka zabiegów sprawia, że na dłuższy czas mamy spokój. Ja jestem właśnie w trakcie serii kilku zabiegów. Efekty już są widoczne, a to jeszcze nie koniec. Zabieg wykonuję w klinice SCM estetic, która mieści się w Krakowie, ponieważ tam mieszkam. Polecam osobom z okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-02-2018, 08:50
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-02-2018, 10:17
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Golenie nóg, pach, bikini i nierzadko różnych innych części ciała, zajmuje mnóstwo czasu. Laserowa depilacja pozwala zapomnieć o dodatkowych godzinach spędzonych w łazience raz na zawsze Wyklucza się też możliwość podrażnień, wrastania włosków, a owłosienie usuwa się trwale i skutecznie. Same widzicie, ile zalet ma depilacja laserowa! Mogę Wam nawet polecić dobry gabinet. Działa na ulicy Puławskiej 17 w Warszawie: http://studiocalypso.pl/aktualnosci/90 . Warto tam zadzwonić i dopytać o szczegóły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-02-2018, 16:31
agula agula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że to wszystko zależy od naszej skóry - na jedną osobę zadziała świetnie na drugą gorzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-02-2018, 21:32
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

agula nie od skory a od wlosa.. jasne wlosy trudniej sie usuwa ale nie jest to niemozliwe czego sama jestem zywym przykladem... bardzo dobrze poradzili sobie w mirackim http://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ z moim owlosieniem i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-04-2021, 12:24
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Co do depilacji laserowej to nie wiem, ja posiadam depilator Excellence https://politaipl.com/ i dla mnie on jest odpowiedni, spełnia swoje oczekiwania. Myślę, że i wy będziecie zadowolone z jego kupna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.