kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 15-06-2015, 19:50
minionek minionek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja mam w sumie niedrogie to hobby bo akurat u mnie to hobby jest w sumie takie trochę jakby to powiedzieć taniutkie. Lubię biegać to raz na sezon kupuję jakieś właśnie buty i mi tak starcza na 12 miesięcy. Wydaję, mi się to całkiem spoko i osiągam wtedy dużą oszczędność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-06-2015, 09:23
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Mój mąż ma w przyszłym tygodniu urodziny i zastanawiam się jaki prezent mu dać. W sumie on ma już prawie wszystko więc wybór na prawdę nie będzie łatwy. Tak myślałam o tym żeby kupić http://www.mivo.pl/pol_m_M%C4%99%C5%...asyny-423.html takie mokasyny na lato. Co o tym sądzicie ? A może coś z elektroniki. W sumie sama już nie wiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-06-2015, 20:45
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Moim zdaniem w przypadku większości kobiet idealnym prezentem są kosmetyki. Zawsze znajdzie się coś fajnego, co można podarować przyjaciółce czy siostrze. Ostatnio tutaj wypatrzyłam całkiem fajny eyeliner w żelu od Bh Cosmetics. Tej firmy jeszcze nie używałam, więc może najwyższy czas spróbować. Jeśli będzie ok, będę miała następną fajną opcję na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 08-07-2015, 20:04
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Zależy dla kogo to ma być prezent. Jeśli dla męża to kupiłabym coś związanego z hobby. Z resztą każdy powinien dostawać prezenty związane z jego zainteresowaniami bo wtedy wiadomo że prezent będzie trafiony. Ja mojemu lubemu chyba kupię w tym roku buty do gry w golfa z https://www.golfpoint.pl/Odziez-Obuw...ie/Buty-Meskie Gra już od dawna a ostatnio dopatrzyłam się że jego buty nie wyglądaja za ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 10-07-2015, 10:55
madi25 madi25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 10
Domyślnie

Kalendarz ze zdjęciami albo portret wykonany na podstawie zdjęcia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 13-07-2015, 09:42
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ja dla siostry kupiłam bransoletkę, na której można zamieścić grawer, coś tego typu http://myway-jewellery.com/pl/bransoletki-16 . Bransoletkę wręczyam Jej w ładnym pudełku z możliwością, że sama sobie wygraweruje to co będzie chciała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 22-07-2015, 16:46
Talusia Talusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie prezent

Heja to całkiem fajny pomysł coś innego, a nie ciągle to samo, warto to zrobić, będzie mieć pamiątkę na całe życie, polecam także poduszkę z nadrukiem całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 31-07-2015, 21:02
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli to ma być prezent dla kobiety to ja pomyślałabym o botox warszawa lub jakimś wyjeździe do spa. Oczywiście wszystko zależy od tego co dana kobieta lubi itd. Ja na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu. Uwielbiam dbać o urodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 06-08-2015, 10:28
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

może standardowo - kwiatki i czekoladki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 29-09-2015, 17:56
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Wszystko zależy od tego dla kogo ten prezent Gdyby mąż miał mi coś fajnego kupić to nie pogardziłabym nowym samochodem np z http://autoidea.mazda-dealer.pl/modele Ostatnio mi moje auto zabrał i zrobił z niego służbówkę i jestem obecnie niemobilna. Strasznie męczące to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.