kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 17-06-2021, 10:37
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

A co z karmieniem malucha? Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić mleko marki HiPP. U nas mały dostaje je od początku i nie ma żadnych problemów trawiennych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 17-06-2021, 21:39
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja ostatnio sporo czytam na temat rozszerzanie diety niemowlaka. Chcę się do niego odpowiednio przygotować, bo nasz syn niedługo będzie mógł zacząć wcinać coś innego niż mleko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 19-06-2021, 12:30
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla swojego dziecka, to może taki pistolet na bańki mydlane https://www.taniaksiazka.pl/fru-blu-...p-1367408.html sprawdzi się w tej roli idealnie? Widziałam, że na stronie sklepu może też dostać wiele innych ciekawych produktów w niskich cenach. Sprawdźcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 20-06-2021, 19:20
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

hipp u nas tez zdało egzamin, nie było żadnych problemów z brzuszkiem, mały ładnie rośnie- piersią nie karmiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 21-06-2021, 08:34
Mykobiety Mykobiety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 28
Domyślnie

Dziecko rozwija się bardzo szybko, każdego dnia staje się mądrzejsze i silniejsze. Ja już mojemu musiałam kupić pieluchy wielorazowe , które znalazłam na tulisie.pl Mają tam również wiele innych akcesoriów. A i firma prowadzi akcje charytatywną dla dzieci potrzebujących.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 29-06-2021, 21:02
Sasanka Sasanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 5
Domyślnie

Prawidłowy rozwój dziecka będzie możliwy tylko wtedy, gdy odpowiednio zadbamy o jego dietę. Rozszerzając ją, koniecznie sięgnijmy po zdrowe warzywa. Takie znajdziemy m.in. w ofercie marki HiPP BIO. To dobra propozycja dla maluchów, które są ciekawe nowych smaków. Więcej na temat tych produktów można przeczytać tutaj: https://hipp.pl/zywienie-0-1/produkty/warzywa/warzywa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 29-06-2021, 21:44
Psotka Psotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał 62miko
Ja ostatnio sporo czytam na temat rozszerzanie diety niemowlaka. Chcę się do niego odpowiednio przygotować, bo nasz syn niedługo będzie mógł zacząć wcinać coś innego niż mleko.
poczytaj sobie także na stronie Hipp - naprawdę fajnie jest to opisane - tak samo jak ich produkty dla maluszków. Słoiczki 80g w sam raz na pierwsze próby samodzielnego jedzenia innych produktów niż mleko. Z racji bardzo dobrego składu polecane nawet przez naszą panią doktor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 30-06-2021, 18:00
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Każdemu rodzicowi zależy na prawidłowym rozwoju dziecka, a także jego zdrowiu. Wymaga to wysiłku, ale taka rola rodzica. Niestety coraz częściej można spotkać się z występowaniem autyzmu u dziecka, jednak postawienie diagnozy nie jest taką prostą sprawą. Tutaj https://badamydzieci.pl/porady/autyz...nia-na-autyzm/ można poczytać o badaniach na autyzm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 18-07-2021, 16:56
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Myślę, że warto inwestować w dodatkowe zajęcia dla dzieci. Jeśli Wasze pociechy interesują się muzyką to spróbujcie zainteresować je nauką gry na skrzypcach. Na początek możecie zakupić taki podręczniki https://www.alenuty.pl/pl/p/Skrzypco...toni-Cofalik/2 , który jest doskonały dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z grą na skrzypcach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 19-07-2021, 07:34
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Na rozwój dziecka doskonale wpłyną klocki plus plus. Bardzo dobrze działają na jego rozwój kreatywności jak i wyobraźnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.