kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-05-2022, 10:52
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matyylda
Cześć, od kilku dni pobolwea mnie ucho, mam takie uczucie kłucia i czuję, jakby było zatkane. Czym można złagodzić dolegliwości? Nie chcę isc do laryngologa.


Na początek warto zastosować domowe metody - wyczyścić ucho olejem dostępnym w aptece, nałożyć okład podgrzanej soli w bawełnianym woreczku. Jeżeli to nie pomoże laryngologa warto odwiedzić.

_______________
polecam artykuł
https://www.odniku.edu.pl/studio-tatuazu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-05-2022, 14:10
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

U nas córka cierpiała na ból ucha, lekarz rodzinny na pierwszej wizycie przepisał leki, które nie pomogły a kolejna wizyta była możliwa dopiero za 5 dni :/ Dlatego zamówiłam wizyte online na https://med-24.com.pl/ i młoda została szybko skonsultowana, otrzymała leki i jest dużo lepiej. Na wizytę czekałam 15 minut. Super opcja. Lekarze są dostępni 24/7
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-06-2022, 22:33
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

jak się pojawił ból to lepiej wybrać się po prostu do lekarza, mój laryngolog na wizycie polecił mi regularne stosowanie sprayu Vaxol. Zawiera oliwę z oliwek, która ma właściwości przeciwzapalne, nawilżające, pomaga usunać nadmiar woskowiny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-07-2022, 12:02
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Z bólem ucha idzie się szybko do laryngologa, bo pewnie jest stan zapalny i trzeba szybko zastosować odpowiednie leki. W Pruszkowie przyjmuje dr Witkowska (prywatnie stety lub nie) https://agnieszka-witkowska.pl/ i to jest najlepszy laryngolog, jakiego spotkałam i jaki poradził sobie z leczeniem uszu mojej córki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-09-2022, 09:50
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

Cytat:
Napisał batatka
jak się pojawił ból to lepiej wybrać się po prostu do lekarza, mój laryngolog na wizycie polecił mi regularne stosowanie sprayu Vaxol. Zawiera oliwę z oliwek, która ma właściwości przeciwzapalne, nawilżające, pomaga usunać nadmiar woskowiny
jak często go stosujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-09-2022, 22:50
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

sprayu używam raz w tygodniu, ale lekarz mówił że można psikać vaxolem też 2 razy na tydzień. Aplikacja jest bardzo prosta, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy stosowania, bo niedużo produktu się zużywa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-09-2022, 19:49
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Jeżeli odczuwacie ciśnienie w uszach, to może warto byłoby poddać to głębszej diagnostyce? Przyczyn może być wiele, między innymi zapalne i niezapalne, więc warto byłoby to przedyskutować ze specjalistą. Szczególnie wtedy kiedy wysokie ciśnienie w uszach nie ustępuje, lub zaczynają mu towarzyszyć niepokojące objawy takie jak zawroty głowy czy nudności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-09-2022, 22:21
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Może lekarz?

___
https://numizmatyki.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-09-2022, 14:53
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

z bólem ucha to najlepiej iść do specjalisty, a żeby zapobiec w przyszłości problemom z zatykaniem ucha to warto regularnie stosować Vaxol, już od paru miesięcy raz w tygodniu aplikuję, daje to super efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-01-2023, 11:10
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 454
Domyślnie

Osobiście uważam, że nie powinno się lekceważyć żadnych objawów, które mogą świadczyć o pogorszeniu się stanu zdrowia. Ból ucha może mieć wiele różnych przyczyn, takich jak infekcja ucha środkowego, zapalenie ucha zewnętrznego, ucho środkowego czy zwykłe zatkanie ucha. W przypadku bólu ucha najlepiej skonsultować się z lekarzem, który je zbada i zaleci odpowiednie leczenie https://derm-al.pl/pl/medycyna-specj...a/laryngologia .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.