kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-11-2023, 22:30
Bold212 Bold212 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 130
Domyślnie Włosy farbowane

Cześć dziewczyny. Dziś po raz pierwszy w swoim życiu pofarbowałam włosy! Jestem zakochana w swoim nowym kolorze, jednak obawiam się bo nie mam żadnej wiedzy odnośnie pielęgnacji włosów farbowanych. Przeszukałam już różne fora i strony, na tej: https://www.zyciena100procent.pl/jak...osy-farbowane/ znalazłam kilka fajnych rad, które na pewno wprowadzę w swoje życie. Chciałabym jeszcze jednak zapytać, czy z waszego doświadczenia jest coś co koniecznie muszę znać, aby te włosy farbowane odpowiednio pielęgnować? Chętnie przyjmę wszystkie wasze rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-11-2023, 10:27
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Takie farbowane włosy to jest naprawdę doskonała sprawa, jak dla mnie. Muszę sobie coś takiego załatwić po prostu!
________________________________
rzetelneprace.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-03-2024, 22:55
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Aby koloryzacja nie spływała negatywnie na zdrowy, ładny wygląd fryzury warto używać jakościowych, bezpiecznych farb, najlepiej bez amoniaku. Warto także sięgać po profesjonalne odżywki. Ja np. regularnie kupuję tą: https://fryzjersklep.pl/product-pol-...nce-100ml.html w postaci wygodnej w użyciu pianki. Zapewnia ona długotrwałe nawilżenie i dobudowę dzięki zawartości protein. Przywraca włoson sprężystość i gładkość już po pierwszym stosowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-03-2024, 09:32
jenet jenet is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Jeśli nasze włosy potrzebują odświeżenia koloru, ale nie chcemy ich farbować, warto rozważyć zastosowanie tonera. Tonery są delikatnymi produktami do włosów, które pomagają zmienić odcień lub poprawić kolor, przywracając mu świeżość i blask. Tonery działają poprzez neutralizację niepożądanych tonów i równomierne rozprowadzanie pigmentu na włosach, co pozwala uzyskać pożądany efekt kolorystyczny bez konieczności stosowania trwałych farb. Tutaj https://czywciazymozna.pl/jak-uzywac...ozadany-efekt/ możemy znaleźć cenne wskazówki .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-03-2024, 10:28
Raley Raley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Posty: 4
Domyślnie

Jak o nie dbacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.