kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-08-2019, 10:04
roxysone's Avatar
roxysone roxysone is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zbadanie hormonów tarczycy, prolaktyna itd. I oczywiście wizyta u ginekologa. Pewnie na początek zapisze Luteinę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-08-2019, 15:52
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Olej z wiesiołka pomaga w problemach okołomiesiączkowych, bólach miesiączkowych, niewielkich torbielach na jajnikach. Warto stosować przez minimum 2-3 miesiące (np. kapsułki z wiesiołkiem polski Gal) i po tym czasie zobaczyć czy jest poprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-02-2020, 08:31
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

też mam nieregularne miesiączki, muszę iść do lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-02-2020, 15:37
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

Koniecznie idź do ginekologa, to mogą być różne nawet poważne przyczyny. U mnie się wszystko unormowało po tabletkach antykoncepcyjnych vines. Zostałam przebadana i nie było żadnych przyczyn więc ginekolog zaproponowała mi takie tabletki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-02-2020, 19:48
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Nieregularna miesiączka jest wskazaniem, że wizyta u lekarza ginekologa jest konieczna. Trzeba sprawdzić co jest tego przyczyną. Bardzo dobra jest ginekologiczna przychodnia w Białymstoku Arciszewski. Jeżeli są Panie z tych stron to polecam się udać właśnie tam, mają bardzo dobrych ginekologów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-02-2020, 13:45
jayka jayka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 112
Domyślnie

Po pierwsze trzeba udać się do ginekologa. Może to być problem hormonalny, jak i po prostu stres. Dobrze by było zrobić badania, ale po prostu na to wszystko już zleci ginekolog. Jak coś to bardzo fajna jest doktor Barbara Blicharczyk, która prowadzi własny gabinet na ul. Szpitalnej w Kołobrzegu. Sama chodzę do niej od lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-04-2020, 07:59
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Nieraz nieregularne miesiączki i krwawienia między miesiączkami mogą być objawem zakażenia hpv albo nawet nowotworu więc nie wolno tego rzeczywiście bagatelizować. Najlepiej iść do lekarza i zrobić badania. Teraz jest to raczej niemożliwe ale można zapobiegawczo stosować papilocare jeśli podejrzewasz że mogłaś się zarazić hpv
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-06-2020, 18:20
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Przede wszystkim mając nieregularne miesiączki trzeba dojść ich przyczyny. To najprawdopodobniej zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu. Jedną z przyczyn może być na przykład PCOS. Wtedy trzeba stosować odpowiednie środki jak Inofem - https://inofem.pl/, który pomaga uregulować gospodarkę hormonalną organizmu, pobudza owulację, a także ułatwia określenie dni płodnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-06-2020, 20:57
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Mnie na nieregularne miesiączki pomogła antykoncepcja. Od kiedy biore belarę to nie mam już bolesnych ,długich i nieregularnych miesiączek. Wcześniej to był po prostu koszmar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-06-2020, 22:31
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

czasami nieregularna miesiączka świadczy o wahaniach hormonalnych w takim przypadku najlepiej pójść do lekarza, aja na przykład poszłam od razu do szpitala mazovia do dr Judyckiej i pomimo mojego młodego wieku nie zignorowała mnie (jak inne panie ginekolog) i przepisała odpowiednie leki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.