kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 20-02-2018, 18:53
rafi800's Avatar
rafi800 Mężczyzna rafi800 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie najlepszym i wcale niedrogim rozwiązaniem są telefony serii s6/7 Samsunga. Zdecydowanie jedna z najlepszych opcji na aktualnym rynku.
__________________
Droga jest po to, żeby nas oskubać, wyżąć, wymaglować, aż będziemy jak stary sprany ręcznik,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 20-02-2018, 23:27
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Smarfon, smartfonem... Mnie, bardziej zastanawia, na wybór jakiej sieci się zdecydować. Swoją drogą... Natknęłam się ostatnio na stronę internetową, którą polecam w przypadku doładowań simplus, jak i innych (umożliwia doładowanie salda online, zdalnie).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 12-06-2019, 18:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Do tego nowego smartfona potrzebny będzie porządny powerbank. Zerknij na ofertę https://idream.pl/iphone/powerbank.html . Może znajdziesz tam coś, co Ci się spodoba. Ja już mam dość kupowania tanich i byle jakich powerbanków. Do niczego się nie nadają, a już na pewno nie do ładowania telefonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-06-2019, 21:12
Roberta Roberta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja jestem bardzo zadowolona z nowego Mi9
__________________
Biznesowe laptopy Dell do 70% taniej. FV23%. Gwarancja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 09-08-2019, 11:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Na pewno warto zabezpieczyć swój smartfon odpowiednio. Najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj etui. Na stronie https://vegacom.eu/pl/menu/etui-135100.html zapoznacie się z wieloma różnymi modelami etui do iPhone 11. Myślę, że spodobają się Wam ich propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 11-08-2019, 08:53
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Jak się kupi nowy smartfon to trzeba od razu kupić etui Nawet jak bardzo się dba to ciężko uchronić telefon przez uszkodzeniami. Jeśli szukacie etui do Huawei Mate 10 to zerknijcie na stronę https://homescreen.pl/mate-10-lite/ . Tu znajdziecie bardzo duży wybór designerskich etui bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-08-2019, 13:24
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Jestem mamą 8-letniej dziewczynki. Chodzi ona do 1 klasy szkoły podstawowej. Od jakiegoś czasu męczy mnie o telefon komórkowy. Nie uważam by był jej potrzebny. I są o to ciągłe kłótnie. W jakim wieku najlepiej kupić dziecku komórkę? I czy te Klasyczne telefony komórkowe jakie są na Ceneo wystarczy ? Czy jednak jeszcze odpuścić i nie kupować ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-08-2019, 20:45
Lena89 Lena89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja obecnie korzystam z telefonu Huawei P10 i bardzo sobie go cenię. W ogóle stałam się fanką tej marki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 28-08-2019, 18:08
aninka89 aninka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 16
Domyślnie smartfon

Duży wybór smartfonów w dobrych cenach mają w bestcena.pl, tam sobie prosze zobaczyć. Dla mnie najlepszy sklep jeśli chodzi o kupno telefonu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 30-08-2019, 15:36
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Przychodzi moment, że trzeba się pożegnać ze swoim przestarzałym smartfonem i wybrać coś nowego. Moim zdaniem nie ma nic lepszego od samsunga galaxy. Ja własnie planuję kupić sobie galaxy m20. Znalazłam go w dobrej cenie w sklepie https://goldenelectronic.pl/galaxy-m...643782122.html . Chyba zamówie zanim mi go wykupią
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.